main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa. Gertrud Alatare/volley.ee

Timo Tammemaa. Gertrud Alatare/volley.ee

Saarlased olid tulejoonel erinevates Euroopa võrkpalliliigades

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.01.2020
08:57

Prantsusmaa meistrivõistlustel käisid väljakul Timo Tammemaa, Hindrek Pulk ja Kevin Saar, Itaalias oli resultatiivne Siim Põlluäär.

Meistriliigas võitis Timo Tammemaa meeskond Tours 3:1 Tourcoingi, Tammemaalt 13 punkti. Teises mängus võideti Rennes 3:1, Tammemaa panustas 14 punkti. Hindrek Pulga meeskond Chaumont 3:0 Nice´i üle, saarlane ei mänginud. Seejärel kaotati 0:3 Nantes Rezele. Pulk skoori ei teinud. Tours on 34 punktiga teine ja Chaumont 25 punktiga neljas.

Prantsusmaa meeste esiliigas kaotas neljandal kohal olev Kevin Saare koduklubi Saint-Quentin 0:3 Nancy´le, Saarelt 8 punkti.

Itaalia tugevuselt kolmandas liigas kaotas Siim Põlluääre koduklubi Tuscania 1:3 Maceratale. Siim Põlluäär tõi 28 punkti.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.