main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Airike Kapp katseks valmistumas. Alver Kivi

Airike Kapp katseks valmistumas. Alver Kivi

Airike Kapp kindlustas kuulitõukes kaksikvõidu

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
09.07.2019
19:45

Gibraltaril toimuvatel Saarte mängudel kindlustas naiste kuulitõukes Saaremaale Linda Kivistiku järel kaksikvõidu Airike Kapp, kes saatis raudkuuli 11.92 kaugusele.

Airike Kapp ütles, et on väga rahul, sest tegi oma tulemuse ära ja teine koht Linda Kivistiku järel talle sobib. “Arvasingi, et kusagil sinna kanti peaks ma tõukama,” lausus ta. “Eestikatel ei läinud nii hästi, aga nüüd pean rahul olema. Tuul segas ikka päris korralikult, tasakaal läks täitsa paigast ära, aga muidu oli õhkkond kena. “ing oli kare aga hea pidamisega, mulle sobis. Kolmandal katsel võtsin ennast kokku, kuigi jalad oleks võinud paremad olla, aga käega läks päris hästi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.