main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuul on lendu lastud. Alver Kivi

Kuul on lendu lastud. Alver Kivi

Linda Kivistik vormistas kuulitõukega oma kuuenda kulla

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
09.07.2019
19:46

Erinevatel Saarte mängudel seni viis kuldmedalit võitnud Linda Kivistik läks Gibraltaril kuulitõuke ringi favoriidina ja ei vääratanud, kui vormistas tulemusega 13.84 järjekordse võidu.

Saarte mängudelt oma kuuenda ja kuulitõukes kolmanda kulla võitnud Linda Kivistik ütles, et tulemus valmistas talle meeldiva üllatuse, kuna enne võistlust lootis ta saada üle 13 meetri. “Et niipalju rohkem võiks tulla ma ei uskunud ja seepärast on see väga positiivne üllatus,” lausus ta.

“Kõik klappis väga hästi ja tehniliselt tuli ilus katse. Tuuline ilm segas veidi, sest minu tehnikaga tõukamist alustades pead oma tasakaalu veidi otsima, aga üldiselt sain oma tõuke ilusti ära teha.”

Linda Kivistikule järgnesid Airike Kapp 11.92 ja Lydia Poula Simonsen Fääri saartelt 11.18-ga. Seniseid tulemusi arvestades võttis Linda Kivistik tegelikult võiduga oma kulla ära. “Kui ma vaatasin tüdrukute tulemusi, siis ma arvasin jah, et me Airikesega medalid saame,” lausus ta. Kas kuuele kullale Gibraltaril ka lisa tuleb on Linda Kivistiku hinnangul raske öelda, sest kahe pärast toimuval kettaheitel võib siiski keeruliseks minna. Hooaja senine tulemus on Airike Kapil parem ja üks konkurent on ka võimeline heitma 40 m lähedale.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.