main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aaron Nau tsiklil. Andrea Ärmus

Aaron Nau tsiklil. Andrea Ärmus

Aaron Nau: eesmärgid jäid täitmata

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
01.11.2016
05:44

Kuigi noorel krossisōitjal Aaron Naul ōnnestus lōppenud hooajal saada kaks vōitu loeb ta vōistlusaasta MX 2 klassis ebaōnnestunuks, sest eesmärgid jäid täitmata.
“Hooajaga ei saa kohe üldse rahul olla, vähemalt mitte esimese poolega,” tunnistas Aaron Nau. “Sai tehtud lollakaid vigu hooaja algul ja seetõttu ka vigastuste küüsis olles. Aga teise poolega võib rahule jääda, kui välja arvata hooaja lõpus saadud vigastus.”
Aaron Nau hinnangul ōnnestusid tal kaks asja, Sidecar Kings Baltic Cup tiitel ja Saaremaal sai MX2 võidetud. “Eks neid ergemaid hetki oli veel, peamised eesmärgid jäid täitmata,” tōdes noor motokrossimees, kelle sōnul. Ebaōnnestusid Eesti meistrivōistlused nii tehnilise poole pealt, kui enda vigade tõttu. “Korvikunnide tiitlivõistlustel jäin vigastuse tõttu teiseks, mis sest et tahtsin tiitlit kaitsta sel aastal,” lausus Aaron Nau.
MX2 klassis vōistles Aaron Nau esimest hooaega aastal 2015 ja jätkab kindlalt selles klassis ka 2017 hooajal. “Uuest hooajast nii palju, et kavatsen 2016. aastaks seatud eesmärgid täita ja võtta sammukese veel edasi,” märkis ta. “Midagi kindlalt veel ei ole. Sōidan kindlalt, aga seda kui palju ja mida, oleneb kõik sponsoritest ja rahakotist. Hetkel on plaan juba hooajaeelse treeninguga alustada ja eks siis näis, mis saab.”
Kindlasti suured tänud kõigile sponsoritele ja pöidlahoidjatele!

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.