main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gotlandil korraldatakse spordipidu

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
31.10.2016
02:00

Järgmise aasta 24.-30. juunini Gotlandil toimuvate Saarte mängude korraldajad on seadnud eesmärgi pakkuda osalejatele tõeline spordipidu.

Saarte mängude avatseremoonia toimub Visbys Strandgärdetis „Südasuve päeval“. „Me ootame peole 4000-5000 inimest ja avamine saab olema vaatemäng kõnede, veetseremoonia ja tuleshowga,“ ütles mängude ürituste mänedžer Josefine Eriksson.

Lisaks sportlikule melule staadionitel ja hallides on nädala jooksul Visby peatänaval avatud “Game Street”. „Seal saab olema elav muusika, pakutakse süüa ja juua, erinevaid meeneid ja korraldatakse autasustamisi,“ rääkis Josefine Eriksson, kelle sõnul on plaan korraldada läbi aegade parimad Saarte mängud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.