main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Probleemid Fordiga rikkusid taas Ott Tänaku võistluse

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.09.2023
08:27

Autoralli maailmameistrivõistluste Kreeka rallil lõppesid  neljandal kohal olnud Ott Tänaku lootused kõrgele kohale pärast hommikust kahte kiiruskatset, kui võistlejad suundusid rehvivahetuse tsooni, kus ilmnesid Ford Puma probleem veepumbaga.

Lõpuks saadi auto küll liikuma, aga kuna tsoonist väljuti oma õigest ajast 22 minutit hiljem määrati Tänakule ajaline karistus 3.40. „Lootsime siin Kreekas paremat algust, kuid kahjuks pidime varem hommikul silmitsi seisma veepumba rikkega,“ vahendas Ott Tänak, lisades, et muidu oli päev tegelikult täitsa okei ja pärastlõunal suudeti võtta kaks katsevõitu.

„Homme hommikul on meie teepositsioon täiesti teistsugune, seega ilmselt kõik, mida teha saame, on lihtsalt läbi sõita, kuid nagu alati, läheme välja ja püüame anda endast parima.…“

Reedese võistluspäeva järel hoiab esikohta Thierry Neuville (Hyundai), Sebastien Ogier (Toyota) kaotab talle kõigest 2,8 sekundiga. Ott Tänak on kokkuvõttes kaheksas, kaotust 3.34,5.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.