main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar aktsioonis. Alver Kivi

FC Kuressaare karikasarjas kindlalt edasi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.09.2023
15:05

Eesti meeste jalgpalli Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis võitis FC Kuressaare koduväljakul FC Kose 9:1 ja jõudis järgmisse ringi.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises avas Kure skoori juba 2. minutil, kui eesmärgile jõudis Maarek Suursaar, kelle arvele jäi lõpuks kolm väravat. Kübaratriki tegi ka Andero Kivi, kes realiseeris kaks penaltit. Ühe värava lõid Joosep Kobin, Kristofer Leedo ja Karmo Metsmaa.

„Asi purgis, aga treenerina pole kunagi hea meel, kui sulle värav lüüakse, kuid kuna Kose on veidi nagu sõprusklubi, siis on ka nende üle heameel, et nad ühe ikka ära lõid,“ rääkis peatreeneri rollis olnud Sander Viira, lisades, et Kosel tasus kohtumise lõpus võetud risk löödud värava näol ära.

„Näha oli, et meil oli teist poolaega motivatsiooni poolest raske mängida. Esimene poolaeg oli väga korralik, aga teisel oli natuke lõpu ootamine. Eks see on, kui esimesel lööd kuus ära, siis on end teiseks raske häälestada ja ikka lased kuskil natuke jalga sirgemaks.“

Kohtumises kuulus koosseisu palju FC Kuressaare U21 mängijaid, kes pallivad Esiliiga B-s. „Pavel Dõmovi ja Märten Pajunurme kõrval mängides nägid nad millisel tasemel võiks kunagi olla ja see oli neile kindlasti motivatsiooniks,“ märkis Sander Viira. „Ma arvan, et seda peab poiste käest küsima, aga minul oli hea näha sellisel tasemel mängumehi väljakul, ikka teine klass.“

Kure eest mängisid Rihard Meesit, Kristofer Leedo, Joosep Kobin, Maarek Suursaar, Märten Pajunurm (K), Pavel Dõmov, Andero Kivi, Sten-Egert Paap, Ralf-Sander Suvinõmm, Joonas Vahermägi, Rando Tarkmeel, Tristan Tasa, Andri Rõõmus, Marcus Puust, Märten Opp ja Karmo Metsmaa.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.