main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Ott Tänak tõusis Kreekas neljandaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.09.2023
08:19

Ford Pumaga kihutav Ott Tänak tõusis tänu konkurentide viperustele Acropolise rallil laupäeva õhtuks neljandaks, kaotust Rovanpärale on 4.49.

„Tee lahti sõitmine siin Kreekas on tõesti nõudlik, kate on väga madala haardega ja eriti teises silmuses väga kitsaste joontega, nii et raske on kiiresti edasi liikuda,“ vahendas Ott Tänak. Meie strateegia oli jätta homseks mõned pehmed rehvid lihtsalt võimalusena. Võib-olla vajame neid, võib-olla mitte, eks näis. Peale selle peame ütlema, et meil on hea meel siin olla.

Me tõesti ei tea veel, mida homsetelt etappidelt oodata, kuid tegeleme olemasolevate videotega ja püüame võimalikult palju ette valmistada.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.