main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasketes oludes. Robert Virves facebook

Robert Virves püsib Kreekas konkurentsis

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.09.2023
08:19

Autoralli maailmameistrivõistluste Kreeka ralli reedese päeva lõpetas Robert Virves WRC2 klassi 5. ja Rally2 autode masinaklassis 6. kohal. Kaotust Rossel – Dunandile on 17,1 sekundit, poodium jääb 10 sekundi kaugusele.

„Olenemata sellest, et oli tühistatud ja lühendatud kiiruskatseid, oli tegu pika ja raske päevaga, sest puudus lõunane hoolduspaus,“ vahendas Robert Virves. „Suutsime läbi terve päeva hoida nii autot kui rehve ja seeläbi ka probleeme vältida. Homme ootab meid ees ralli kõige pikem päev, kui sõidetakse 141,52 katsekilomeetrit. Pikk tee on veel minna aga nagu ikka, anname me endast parima!“

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.