main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistluspaik on osalejate ootel. Erakogu

Võistluspaik on osalejate ootel. Erakogu

XV korda toimunud Karala Odagala õnnestus

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
15.07.2019
20:15

Selle aastase Odagalal pakkus ilmataat ideaalset ilma võistlejatele kui ei olnud liiga palav ja päiksepaistes möödunud päev pakkus häid emotsioone ka pealtvaatajatele ja  korraldajatele.

Naisvõistlejaid ei olnud seekord väga palju, aga hea meel on nende üle kes kohale tulid ja näitasid sportlikku sisu, et võidelda parimate kohtade eest. Naiste odaviske esikoha võitja Liina Jürisaar viskas tulemuseks 23.89, Kristiina Piipuu saavutas  21.64 ja Piret Pink  17.97.    Kuulitõukes osad vahetusid ja võidu tõi Kristiina Piipuu tulemus 9.99, Liina Jürisaar 7.94 ja Piret Pink 7.07. Nii mõnigi osaleja sai üle mitme aasta taas nende kahe alaga taas tutvust teha ja järgmisteks aastateks treeningplaane teha.

Meeste osas oli taas tasemel Jako Lindrop, kes hoolimata vaheaasta võtmisest odaviskes viis võidu koju tulemusega 55.68. Kerges vastutuules toimunud võistluse teine koht Marti Soosaarele, tulemus 44.53 ja kolmas Margo Kivila 44.39. Kuulitõukes polnud  vastast Madis Kallasele, kes valitses võistlust tulemusega 12.42. Marti Soosaar teine 11.39 ja Karel Lõbu kolmas 11.08.

Spordipäeva lõpetuseks olid põneva viktoriini ette valmistanud Olavi Antons ja  Maidu Varik huvitavate küsimustega spordisündmustest seinast seina: Olümpiamängudest rahvaluuleni.

Korraldajad

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.