main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mario Paiste esindas Saarte mängudel Saaremaad. Alver Kivi

Mario Paiste esindas Saarte mängudel Saaremaad. Alver Kivi

Mario Paiste jätkab Tallinna Kalevis

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
16.07.2019
08:09

Tänavu kevadel Tallinna Kalev/TLÜ kaptenina Eesti korvpallimeistrivõistlustel hõbemedali võitnud Mario Paiste jätkab klubis ka uuel hooajal.

“Kalev on Eesti teine tiim ja Cramosse vast ei saa ning siis jätkan selles tiimis,” rääkis septembri alguses 30. sünnipäeva tähistav 188 cm pikkune Mario Paiste. “Minu jaoks on see oluline, kui kohe hooaja lõpus öeldi klubis, et nad tahavad minu jätkamist ja mul polnud selle vastu midagi. Sealt on hea edasi minna, kus asi pooleli jäi.”

Kui tavaliselt on Mario Paiste jõudunud uue lepinguni suve lõpus, siis nüüd teeb see tema elu oluliselt lihtsamaks. “Saan keskenduda suvel oma tegemistele ja ei pea mõttetööga tegelema, aga ma ei ole töökoha pärast kunagi pabistanud. Ma olen piisavalt hea suhtleja, et asjad õigel ajal lukku panna,” rääkis tagamees.

Mario Paiste tegi debüüdi meistriliigas 2011. aastal Tallinna Kalevis, 2014-17 mängis ta Rakvere Tarvases ja liitus seejärel taas Kaleviga. Eelmisel hooajal sai ta Eesti-Läti korvpalliliigas 25 mänguga kirja keskmiselt 19,7 minutit, viskas 6 punkti, võttis 2,4 lauapalli ja andis 1,6 resultatiivset söötu.

“Kui saaks vigastusi vähemaks, siis saab alati oma mängus juurde panna,” märkis ta, lisades, et tervis ongi tema kõige suurem nõrkus. “Paraku on nii olnud, et kui mänguvorm hakkab üles minema, siis tulevad sellised momendid vahele. Eks see on raske, aga sellest tuleb üle olla.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.