main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rünnakul lahendusi otsimas. Saaremaa Võrkpalli Liit

Rünnakul lahendusi otsimas. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võrkpallinoormehed jätkavad teises finaalgrupis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.02.2019
10:36

Saaremaa spordikooli U16 noormehed pidasid laupäeval Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistluste tsooni Tallinnas, kus selgitati välja need kaks võistkonda, kes jätkavad esikaheksas.

Saaremaa poisid kaotasid kolm kohtumist 0:2 ja sellega langeti aste alla, kus mängitakse kohtadele 9.-15. Poiste treeneri Asko Esna sõnul on seis raske ja suhteliselt keeruline. „Esiteks – õige vanusega poisse on mängimas ainult kaks ja teiseks – kogemusi saab suuresti ainult mängides, mitte niipalju treeningutel,” loetles Esna.

Lisaks ütles juhendaja, et eelnevatel aastatel on käidud mängukogemust hankimas Rakvere Karikavõistlustel, aga nende noormeestega mitte. „Ajaliselt on keeruline igale poole jõuda, kusagil on piirid,” rääkis Esna nukral toonil. Noormeestel seisab nüüd ees teine finaalgrupp, kust on võimalik Eesti Meistrivõistlusteks tagasi esikaheksasse jõuda.

EVF karikavõistluste teine finaalgrupp peetakse 9. – 10. märtsini.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.