main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hanno Pevkur koos Toivo Aldiga Milano mängul. Irina Mägi

Hanno Pevkur koos Toivo Aldiga Milano mängul. Irina Mägi

Võrkpalliliidu president Hanno Pevkur: tagantjärele tarkus meid paraku kuidagi tervemaks ei tee

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.04.2020
09:06

Intervjuus Delfile ütles Hanno Pevkur, et kui kellegi vabandamine teeks praegu kedagi tervemaks, siis kellelgi ei oleks probleem vabandada.

Hanno Pevkur: Tagantjärele tarkus meid tervemaks ei tee. Nii nagu ka peaminister on öelnud ja Eesti Ekspressis näha oli, siis suurem hulk nakatunuid tuli tegelikult hoopis Austriast. Ka terviseameti juht ütles, et kui see ei oleks olnud Saaremaa, oleks asi alguse saanud kusagilt mujalt. Haigusjuhtumid olid selleks ajaks Eestis ammu olemas.

Kõik, kes mänguks loa andsid – terviseamet, politsei- ja piirivalveamet, Saaremaa vald, sotsiaalministeerium – ütlevad tagantjärele targana, et mäng ja teisedki üritused (mullifestival, iluuisutamise EM jne) tulnuks varem riigi poolt keelata. Sel ajal ei olnud ühtegi piirangut. Ka Euroopa võrkpalliliit andis tol ajal selge signaali, et mäng toimub igal juhul, kas Saaremaal või kuskil mujal. Loomulikult pole kellelgi hea meel sellele tagasi mõelda. Arvan, et kõige kehvemini tunneb end Saaremaa klubi, sest see oli ju klubivõrkpalli üritus. Ent praegu tuleb keskenduda sellele, et aidata ja toetada neid, kes abi vajavad. Jääb loota, et Toivo Alt ja teised südamega võrkpalli juures olevad inimesed kogu toimunu peale käega ei löö.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.