Tõnu Vaheri poolt koostatud edetabelis on edukamad sportlased Risto Lillemets, Marek Niit ja Mairo Mändla.
100 m
10,56 Marek Niit 09.08.87 KJK Saare 21.07 Pärnu
11,23 U23 Grat-Magnor Kuris 09.11.99 KJK Saare 01.06 Kuressaare
11,23 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 06.07 Lutsk
11,51 U18 Eerik Oolup 02.06.02 KG 22.05 Rakvere
11,76 U20 Timo Klee 07.03.01 KG 22.05 Rakvere
11,79 U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 26.07 Rakvere
11,84 U18 Romet Vahter 16.10.02 KVK 22.05 Rakvere
12,02 U18 Kaarel Kolter 22.02.02 KG 22.05 Rakvere
12,27 U16 Ermo Nõmm 05.03.04 SÜG 29.06 Rakvere
12,39 U18 Raul Tahk 04.01.03 SÜG 22.05 Rakvere
11,5 # U20 Timo Klee 07.03.01 Mustjala/KG 25.05 Kuressaare
11,6 # Kristen Mere 27.10.91 FC Kuressaare 25.05 Kuressaare
12,0 # U18 Laur-Justin Auväärt 15.05.02 Mustjala LPK 25.05 Kuressaare
200 m
21,17 Marek Niit 09.08.87 KJK Saare 21.07 Pärnu
23,20 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 26.05 Tallinn
23,40 h Rauno Liitmäe 24.01.94 Tartu SS Kalev/Muhu vald. 23.02 Tartu
24,27 h U18 Romet Vahter 16.10.02 KVK 10.02 Tallinn
24,89 U16 Ermo Nõmm 05.03.04 SÜG 30.06 Rakvere
25,38 U16 Kennet Puiestee 13.05.05 SÜG 10.07 Pärnu
26,75 U16 Karl Berens 18.05.05 KG 30.06 Rakvere
27,49 U14 Ron Sebastian Puiestee 28.04.07 SÜG 10.07 Pärnu
28,46 U14 Andri Jürisson 15.05.06 KG 10.07 Pärnu
28,92 U14 Andre Jürisson 02.11.07 KG 10.07 Pärnu
400 m
48,51 Marek Niit 09.08.87 KJK Saare 31.05 Tartu
50,21 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 26.04 Lana (It.)
51,20 h Rauno Liitmäe 24.01.94 Tartu SS Kalev/Muhu vald 16.02 Tartu
54,58 U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 26.07 Rakvere
55,09 U18 Eerik Oolup 02.06.02 KG 01.06 Kuressaare
55,25 U18 Romet Vahter 16.10.02 KVK 09.06 Tallinn
56,94 Janar Mai 16.02.89 Silveston 01.06 Kuressaare
58,45 U16 Ermo Nõmm 05.03.04 SÜG 29.06 Rakvere
59,30 U16 Jasper Haamer 09.01.04 KG 25.07 Rakvere
60,00 U16 Kennet Puiestee 13.05.05 SÜG 25.07 Rakvere
800 m
2.07,99 Janar Mai 16.02.89 Silveston 01.06 Kuressaare
2.12,05 Mairo Mändla 25.06.65 CB Kivi Trading 01.06 Kuressaare
2.13,23 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 01.06 Kuressaare
2.15,81 Kaido Eichfus 01.10.75 Saarte Tehnika 12.07 Tartu
2.18,76 U18 Ken Almet 15.01.03 KG 01.06 Kuressaare
2.21,56 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 21.07 Karksi-Nuia
2.23,85 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 10.07 Kohila
2.25,71 U18 Ats Rosenfeldt 04.01.03 Leisi kool 01.06 Kuressaare
2.24,3 U16 Roland Kreek. 02.03.04 Salme PK 17.05 Kuressaare
2.26,1 Mikk Kruusmägi 11.08.82 Trelleborg 20.09 Kuressaare
2.28,00 U18 Renee Maripuu 31.03.03 KG 01.06 Kuressaare
2.28,58 U16 Martin Truverk 13.02.05 SÜG 22.05 Rakvere
1000 m
2.47,04 h Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 03.02 Tallinn
2.48,0 Janar Mai. 16.02.89 Silveston 01.07 Kuressaare
2.55,8 Mairo Mändla. 25.06.85 CB Kivi Trading 01.07 Kuressaare
3.02,73 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 19.06 Kohila
3.03,01 h U18 Romet Vahter 16.10.02 KG 13.01 Tallinn
3.06,8 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 01.07 Kuressaare
3.08,0 Mikk Kruusmägi. 11.08.82 Trelleborg 01.07 Kuressaare
3.08,56 Stenver Matt. 02.08.93 Harju Elekter 19.06 Kohila
3.13,5 Tarmo Mändla. 30.06.65 SV Torutööd OÜ 01.07 Kuressaare
3.17,92 U16 Martin Truverk 13.02.05 SÜG 19.05 Tallinn
1500 m
4.31,2 Janar Mai 16.02.89 Silveston 25.05 Kuressaare
4.31,40 Risto Lillemets. 20.11.97 KJK Saare 09.06 Arona (Hisp.)
4.32,3 Mairo Mändla. 25.06.85 CB Kivi Trading 25.05 Kuressaare
4.44,71 U20 Sten Kirs 03.08.01 KG 22.05 Rakvere
4.45,63 U18 Ken Almet. 15.01.03 KG 22.05 Rakvere
4.46,0 Kalev Õisnurm. 08.02.70 SV Torutööd OÜ 25.05 Kuressaare
4.54,08 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 15.05 Kohila
4.59,16 U20 Karl Lember 01.03.01 SÜG 22.05 Rakvere
4.59,5 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 25.05 Kuressaare
5.00,0 U18 Ergo Kula 23.07.02 Pöide 25.05 Kuressaare
5.02,18 U18 Raul Tahk 04.01.03 SÜG 22.05 Rakvere
5.06,0 Innar Sepp 02.07.67 JK Sarma 25.05 Kuressaare
1 miil
5.06,2 Mairo Mändla 25.06.85 CB Kivi Trading 03.05 Kuressaare
5.06,7 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 03.05 Kuressaare
5.14,34 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 21.08 Kohila
5.25,1 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 03.05 Kuressaare
5.28,00 Stenver Matt 02.08.93 Harju Elekter 21.08 Kohila
5.39,3 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 03.05 Kuressaare
6.07,5 Ülar Jürviste 27.12.78 Kaitseliit 03.05 Kuressaare
6.28,9 Jan Kõrva 12.07.81 JK Sarma 03.05 Kuressaare
6.45,4 Ott Levisto 28.10.88 Trelleborg 03.05 Kuressaare
6.46,1 U18 Rene Dubrovski 21.05.02 SÜG 03.05 Kuressaare
2000 m
6.25,5 Mairo Mändla 25.06.85 CB Kivi Trading 13.05 Kuressaare
6.43,36 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 07.08 Kohila
6.55,5 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 13.05 Kuressaare
6.59,7 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 13.05 Kuressaare
7.03,1 Mikk Kruusmägi 11.08.82 Trelleborg 13.05 Kuressaare
7.22,3 Ahto Jakson 29.08.71 SK ProRunner 13.05 Kuressaare
7.37,0 Ülar Jürviste 27.12.78 Kaitseliit 13.05 Kuressaare
7.44,3 Paul Kolk 10.04.96 JK Sarma 13.05 Kuressaare
7.44,6 Indrek Matt 08.12.71 Kuressaare soojus 13.05 Kuressaare
8.05,7 Jan Kõrva 12.07.81 JK Sarma 13.05 Kuressaare
3000 m
9.43,2 Mairo Mändla 25.06.85 CB Kivi Trading 31.05 Kuressaare
9.51,34 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 04.08 Vinni
9.53,9 Janar Mai 16.02.89 Silveston 31.05 Kuressaare
10.25,42 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 13.07 Tartu
10.32,50 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 04.08 Vinni
10.45,54 Kaido Eichfus 01.10.75 Saarte Tehnika 04.08 Vinni
10.50,04 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 08.05 Kohila
10.53,2 Mikk Kruusmägi 11.08.82 Trelleborg 05.08 Kuressaare
11.08,5 Ahto Jakson 29.08.71 SK ProRunner 05.08 Kuressaare
11.14,1 Innar Sepp 02.07.67 JK Sarma 31.05 Kuressaare
11.58,0 Indrek Matt 08.12.71 Kuressaare Soojus 05.08 Kuressaare
11.59,6 Jan Kõrva 11.08.82 JK Sarma/Trelleborg 05.08 Kuressaare
5000 m
16.58,64 Timo Müür 24.10.87 SK ProRunner 03.07 Tartu
17.08,0 Janar Mai 16.02.89 Silveston 12.08 Kuressaare
18.05,0 Jaan Õun 23.06.84 Täppsportlased 12.06 Kohila
18.11,6 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 21.07 Karksi-Nuia
19.11,3 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 12.08 Kuressaare
19.18,1 Stenver Matt 02.08.93 Harju Elekter 12.06 Kohila
19.22,5 Mikk Kruusmägi 11.08.82 Trelleborg 12.08 Kuressaare
19.33,5 Innar Sepp 02.07.67 JK Sarma 12.08 Kuressaare
19.36,5 Ahto Jakson 29.08.71 SK ProRunner 12.08 Kuressaare
20.14,8 Paul Kolk 10.04.96 JK Sarma 12.08 Kuressaare
20.47,5 Indrek Matt 08.12.71 Kuressaare Soojus 12.08 Kuressaare
20.58,1 Jan Kõrva 07.03.55 JK Sarma/Trelleborg 12.08 Kuressaare
10 000 m
34.57,3 Janar Mai 16.02.89 Silveston 22.04 Kuressaare
35.45,87 Ando Õitspuu 14.11.88 JK Sarma 08.07 Gibraltar
35.56,4 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 22.04 Kuressaare
36.17,5 Henek Tomson 02.08.91 Treeningpartner 22.04 Kuressaare
38.07,1 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 22.04 Kuressaare
38.47,7 Mairo Mändla 25.06.85 CB Kivi Trading 22.04 Kuressaare
38.49,2 Ahto Jakson 29.08.71 SK ProRunner 22.04 Kuressaare
39.55,0 Innar Sepp 02.07.67 JK Sarma 22.04 Kuressaare
41.38,8 Rain Jano 14.06.73 JK Sarma 22.04 Kuressaare
42.48,9 Mikk Kruusmägi 11.08.82 Trelleborg 22.04 Kuressaare
tunnijooks
16352 Mairo Mändla 30.06.85 CB Kivi Trading 06.07 Kärdla
16285 Janar Mai 16.02.89 Siveston 27.05 Kuressaare
16088 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 27.05 Kuressaare
15280 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 27.05 Kuressaare
14649 Ahto Jakson 29.08.71 SK ProRunner 27.05 Kuressaare
14649 Anti Toplan 25.07.68 EELK Kuressaare 27.05 Kuressaare
14220 Mikk Kruusmägi 11.08.82 Trelleborg 27.05 Kuressaare
13685 Innar Sepp 02.07.67 JK Sarma 27.05 Kuressaare
13471 Indrek Matt 08.12.71 Kuressaare Soojus 27.05 Kuressaare
13241 Ülar Jürviste 27.12.78 Kaitseliit 27.05 Kuressaare
poolmaraton
1:18.27 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 12.07 Gibraltar
1:21.26 Madis Osjamets 19.08.81 Muhu / SS Sparta 10.08 Liiva
1:21.36 Rimo Timm 02.05.90 Baltic Workboats AS 03.08 Häämenlinna
1:22.28 Ando Õitspuu 14.11.88 JK Sarma 12.07 Gibraltar
1:22.31 Timo Müür 24.10.87 SK ProRunner 08.06 Narva
1:23.26 Mairo Mändla 30.06.85 CB Kivi Trading 14.09 Kuressaare
1:26.41 Tarmo Mändla 30.06.65 SV Torutööd OÜ 08.06 Narva
1:27.16 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 12.07 Gibraltar
1:27.56 Risto Ülem 11.03.92 Muhu 08.09 Tallinn
1:29.33 Uibo Kallas 20.04.77 Aste 17.08 Rakvere
1:29.49 Ahto Jakson 29.08.71 SK ProRunner 08.09 Tallinn
maraton
2:42.45 Kalev Õisnurm 08.02.70 SV Torutööd OÜ 08.09 Tallinn
3:02.39 Anti Toplaan 25.07.68 EELK Kuressaare 07.12 Vändra
3:16.14 Uibo Kallas 20.04.77 Aste 08.09 Tallinn
3:25.12 Taavi Tuisk 15.11.77 Ametikool 14.09 Kuressaare
3:26.55 Janos Usin 20.10.79 Anu Jooksuklubi 22.06 Tori
3:40.37 Jüri Linde 23.04.71 SS Põide 14.09 Kuressaare
3:44.47 Mart Aru 10.11.74 Kessuke OÜ 14.09 Kuressaare
3:48.11 Indrek Võeras 27.06.75 Muhu vald 05.10 Tartu
3:50.21 Raul Kangur 29.10.70 OK Peko 23.03 Otepää
3:52.18 Eero Lapp 08.11.55. Õigusbüroo Eero Lapp 01.12 Valencia
3:55.32 Raul Vinni 15.09.77 Treeningpartner 05.10 Tartu
110 m tõkkejooks (107/9.14)
14,28 U23 Johannes Treiel 04.10.98 KJK Saare 17.08 Tallinn
14,74 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 17.08 Tallinn
15,72 Hendrik Lillemets 24.01.94 KG 27.07 Rakvere
18,45 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 01.06 Kuressaare
20,36 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 01.06 Kuressaare
25,66 Ülar Jürviste 27.12.78 Kaitseliit 01.06 Kuressaare
400 m tõkkejooks
55,59 Eerik Oolup 02.06.02 KG 21.07 Pärnu
3000 m takistusjooks
11.18,89 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 08.07 Gibraltar
4×100 m
46,05
Saaremaa vald (Grat-Magnor Kuris, Kennet Puiestee, Kent Puiestee, Romet Vahter) 12.07 Tartu
56,27
KJK Saare (Johannes Treiel, Risto Lillemets, Hendrik Lillemets, Marek Niit) 21.07 Pärnu
kõrgushüpe
2.13 U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 18.08 Tallinn
2.07 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 26.04 Lana (Itaalia)
1.92 U18 Romet Vahter 16.10.02 KVK 15.05 Split
1.85 U23 Grat-Magnor Kuris 09.11.99 KJK Saare 01.06 Kuressaare
1.75 U16 Jasper Haamer 09.01.04 KG 22.05 Rakvere
1.71 h U16 Karl Berens 18.05.05 KG 12.01 Tallinn
1.62 h U16 Artur Kuning 08.07.05 SÜG 30.05 Tartu
1.60 U18 Erik Oolup 02.06.02 KG 01.06 Kuressaare
1.60 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 01.06 Kuressaare
1.60 U16 Kennet Puiestee 13.05.05 KG 04.06 Kuressaare
teivashüpe
4.80 h Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 09.02 Tallinn
3.59 h U18 Romet Vahter 16.10.02 KVK 13.01 Tallinn
3.29 U16 Jasper Haamer 09.01.04 KG 26.07 Rakvere
3.00 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 20.07 Karksi-Nuia
2.71 h U14 Ron Sebastian Puiestee 28.04.07 SÜG 07.12 Võru
2.71 h U14 Andri Jürisson 15.05.06 KG 07.12 Võru
2.64 h U16 Ken Roosimaa 22.06.05 Mustjala LPK 30.11 Kuressaare
2.60 U16 Arre Marcus Toplaan 26.04.05 KG 31.05 Kuressaare
2.50 U16 Artur Kuning 08.07.05 SÜG 31.05 Kuressaare
2.49 h U16 Karl Berens 18.05.05 KG 13.01 Tallinn
kaugushüpe
7.19 Risto Lillemets 20.11.97 KG 08.06 Arona (Hisp.)
6.91 U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 21.07 Pärnu
6.76 U23 Grat-Magnor Kuris 09.11.99 KJK Saare 01.06 Kuressaare
6.45 U18 Romet Vahter 16.10.02 KVK 27.06 Rakvere
6.24 U18 Eerik Oolup 02.06.02 KG 22.05 Rakvere
6.05 h U16 Karl Berens 18.05.05 KG 19.01 Tallinn
6.03 h U16 Ermo Nõmm 05.03.04 SÜG 30.11 Kuressaare
5.87 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 20.07 Karksi-Nuia
5.73 U16 Kennet Puiestee 13.05.05 SÜG 15.06 Tallinn
5.63 U18 Laur-Justin Auväärt 15.05.02 Mustjala LPK 01.06 Kuressaare
6.20 # U23 Markkus Nuut 24.10.99 SÜG/Valjala 25.05 Kuressaare
6.05 # U20 Timo Klee 07.03.01 KG 25.05 Kuressaare
6.00 # Kristen Mere 27.10.91 Kihelkonna 25.05 Kuressaare
kolmikhüpe
12.22 h Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 09.03 Tallinn
kuulitõuge 7,26 kg
13.99 h Risto Lillemets 20.11.97 KG 16.02 Tallinn
12.82 Madis Kallas 22.04.81 KJK Saare 25.05 Kuressaare
12.80 h Herkki Leemet 05.01.88 PPA 22.02 Tallinn
12.78 Koit Simso 15.04.89. Tartu Ü. ASK /Muhu vald 30.05 Tartu
12.45 Rainer Raaper 25.07.87 Mustjala 25.05 Kuressaare
12.35 h U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 09.02 Tallinn
11.63 Andu Lõhmus 24.04.62 Kärla 25.05 Kuressaare
11.32 h U23 Karel Äär 22.11.99 Audentese SK 22.02 Tallinn
11.08 Karel Lõbu 23.06.88 Kaarma 13.07 Karala
10.94 Kalmer Kask 10.02.79 Lümanda 01.06 Kuressaare
10.93 Janno Sklennik 16.01.83 Kaarma 25.05 Kuressaare
10.89 Kristjan Lepik 04.06.83 KJK Saare 03.08 Vinni
10.64 Andrus Tänak 07.03.69 PPA/Kärla 25.05 Kuressaare
10.63 Jako Lindrop 22.06.91 Salme 13.07 Karala
10.58 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 03.08 Vinni
kettaheide 2,0 kg
45.62 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 27.06 Rakvere
41.85 Herkki Leemet 05.01.88 PPA 03.08 Kuusalu
40.97 Koit Simso 15.04.89 Muhu vald 01.06 Kuressaare
39.78 U23 Karel Äär 22.11.99 Audentese SK 01.06 Kuressaare
38.84 Kalmer Kask 10.02.79 Lümanda 01.06 Kuressaare
38.46 Madis Kallas 22.04.81 KJK Saare 25.05 Kuressaare
36.66 Andu Lõhmus 24.04.62 Kärla 25.05 Kuressaare
36.56 Jako Lindrop 22.06.91 Salme 25.05 Kuressaare
35.77 U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 27.07 Rakvere
34.42 Kaimo Ehanurm 23.01.79 Kaarma 25.05 Kuressaare
34.04 Kristjan Lepik 04.06.83 KJK Saare 04.08 Vinni
33.58 Rainer Raaper 25.07.87 Mustjala 25.05 Kuressaare
32.57 U23 Johannes Treiel 04.10.98 KJK Saare 07.09 Aravete
31.88 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 25.05 Kuressaare
vasaraheide 7,26 kg
41.34 Karel Äär 22.11.99 Audentese SK 20.05 Tallinn
33.63 Koit Simso 15.04.89 Muhu vald 09.05 Tartu
odavise 800 g
61.72 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 09.06 Arona
61.63 Rauno Liitmäe 24.01.94 Tartu SS Kalev/Muhu vald 28.06 Rakvere
60.20 Jako Lindrop 22.06.91 Salme 21.07 Pärnu
50.52 U23 Johannes Treiel 04.10.98 KJK Saare 07.09 Aravete
45.01 U23 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 27.07 Rakvere
44.74 Paul Kolk 10.04.96 JK Sarma 01.06 Kuressaare
42.53 Kent Puiestee 22.12.78 PPA 03.08 Vinni
38.15 U18 Timo Ader 28.08.02 KG 09.06 Tallinn
37.88 Raigo Saar 11.11.83 JK Sarma 21.07 Karksi-Nuia
kümnevõistlus
7853 Risto Lillemets 20.11.97 KJK Saare 09.06 Arona (Hisp.)
(11,32 – 7.19 – 13.79 – 2.02 – 50.30 – 14,98 – 41.50 – 4.70 – 61.72 – 4.31,40)
5390 Hendrik Lillemets 29.05.99 KG 27.07 Rakvere
(11,79 – 6.81+ – 12.11 – 2.04 – 54,58 – 15,72 – 35.77 – 0 – 45.01 – 0) Koostas: Tõnu Vaher (50 949 88, info@tonureisid.ee). Edetabeli kopeerimine avalikuks kasutuseks ilma koostaja nõusolekuta keelatud.
Tähised: # – tuulemõõtja puudus, h – spordihallis, * – jooksumaa pikkus ebatäpne, U14,16,18,20 – noorte vanuserühmad