main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Laur Palijenko blokis. Saaremaa Võrkpalli Liit

Laur Palijenko blokis. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võrkpalli noormeestel vaja veel palju õppida

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.12.2018
17:25

Tartus peetud U16 Eesti noormeeste võrkpallikarikavõistlustel jäid Saaremaa Spordikooli õpilased võiduta ja sellega tuldi kaheksandale kohale.

Ainus geimivõit saadi SK Tats Kiililt ja teistega mängides geimi, ega mänguvõiduni ei jõutud. Poiste juhendaja Asko Esna leidis, et meil raskeks läheb, oli juba ette teada. „Meil on väga noor võistkond, kus ainult kaks poissi on mänginud suurel väljakul. Teistel poistel ikka jalg väga värises ja sooritused sellest tulenevalt olid väga kandilised. Kaotused kaotusteks, aga tulevikku vaadates on meil materjali küll, et järgmistel aastatel paremaid kohti saada,” oli Esna tuleviku osas siiski positiivne. Poistel tuleb mängida nüüd EVF Karikavõistlustel tsoonis, kus mängivad omavahel neli võistkonda ning kaks paremat pääsevad I finaalgruppi.

Noormehed mängisid koosseisus: Laur Palijenko, Albert Johan Lepik, Uku Kirs, Sten Mölder, Richard Keerd, Lauri Sepp, Kauri Bõstrov ja Jan Erich Sarapuu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.