main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võrkpalli juubel toob endised koondislased Saaremaale

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.06.2019
09:15

Tippspordi kõrval on võrkpalli 100 juubeliaastasse kavandatud mitmeid meeleolukaid sünnipäevaüritusi. Neist üks suurejoonelisemaid on juunist augustini toimuv suvetuur “Eesti on võrkpallimaa 100”, mille raames kohtuvad endised Eesti koondiste mängijad ja treenerid Eesti erinevates paikades meelelahutuslikus showmängus kohalikest võrkpallisõpradest moodustatud võistkondadega.

Mängud on kavandatud kohalike rahvaüritustega samadele päevadele. 10. augustil kell 12 on külalised Kuressaare Titerannas / Kuressaare merepäevad. Suvetuuril on kõigil inimestel võimalus lähedalt näha ja vabas õhkkonnas näost näkku suhelda meie võrkpalli lähiajaloo legendidega, vahendab volley.

Oma osalemist erinevatel etappidel on kinnitanud endine Eesti koondise, praegune Läti meeste koondise peatreener Avo Keel, Saaremaa Võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali, Eesti naiste koondise treener Marko Mett, endised tippmängijad Jaanus Lillepuu, Argo Meresaar, Veiko Lember, Asko Esna, Kristjan Õuekallas jpt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.