main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Rodrigues (keskel) koos kaaslastega saarlasi tribüünidel toetamas. Alver Kivi

John Rodrigues (keskel) koos kaaslastega saarlasi tribüünidel toetamas. Alver Kivi

Võõrustajad toetasid korvpallis Saaremaad

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
12.07.2019
14:23

Saaremaa delegatsiooni majutuskoha Europa Retreat Center mänežer John Rodrigues otsustas toetada Saarte mängude korvpalli poolfinaalis Gibraltaga Saaremaad, kuna pidas võõrustajana tähtsaks olla lojaalne saarlastega.

“Ma usun, et olin üks paremaid fänne,” ütles elus esimest korda korvpallimängul käinud ja peamiselt jalgpalli fännav John Rodrigues. “Te olete siin suurepäraselt käitunud, kõik on olnud väga hea ja see oli vähim, mis ma sain teie jaoks veel teha. Mäng oli väga hea ja tihe, mõlemad meeskonnad väärisid võitu ja see, kes rohkem punkte viskas oli ka võitja.”

John Rodriguesi sõnul on saarlaste käitumine olnud nädala vältel suurepärane ja ta ei ütle seda mitte ainult viisakusest, sest see on tõsi. “Koostöö on sujunud hästi ja ma loodan, et meil on õnnestunud teha saarlaste siinviibimise võimalikult meeldivaks,” märkis ta.

John Rodrigues on aastate eest käinud ka Tallinnas, kui töötas veel tuletõrjujana ja siin oli kohtumine kohalike päästeteenistuse töötajatega. Ta teab ka kus on Saaremaa, teab, et see on saar. “Olen geograafias tugev,” lausus ta.

“Aga ma arvasin enne, et te räägite vene keeles, aga seda, et te räägiti eesti keeles on minu jaoks küll üllatus,” märkis John Rodrigues. “Teadsin vene keeles sõnu spasibo ja da, aga siis öeldi mulle, et me ei räägi vene keeles ja me ei armasta Venemaad. Eee on nii nagu meil Gibraltaril, me räägime gibraltari inglise keelt.”

Saarlasi peab John Rodrigues siiski kinnisteks, aga leiab, et see tuleb põhjamaisest päritolust. “Aga suhtlemisel ei ole mingit probleemi olnud,” leidis saarlaste võõrustaja.

Saaremaa võitis korvpalli poolfinaalis pea 2000 pealtvaataja ees Gibraltari 64:60.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.