main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Järjekordne punkt on saadud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Järjekordne punkt on saadud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenoormehed võitsid teise finaalgrupi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.02.2019
09:03

Saaremaa spordikooli U20 noormehed võitsid Tallinnas Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistluste II finaalgrupi ja tulid sellega üldarvestuses 7. kohale.

Laupäeval alistati esmalt 3:1 SK Narva Energia ja seejärel 3:2 VK Täht Tallinn. Pühapäeval oldi üle aga SK Tats Kiili II 3:1 ja Selver Tallinn II 3:0. Saaremaa poiste treener Asko Esna oli tulemusega rahul, aga mängupilt oleks võinud kohati parem olla.

„Alustasime üllatavalt kehvalt, tehes lubamatult palju oma vigu. Mida geimid ja mängud edasi läksid, seda paremini hakkasime tegutsema nii servil, kaitses kui ka rünnakul.”

U20 noormeestel on nüüd võimalus Eesti meistrivõistlusteks tõusta esimesse finaali, aga selleks on vaja alistada esimeses finaalis kuuendaks jäänud Võru SK.

Võistkonnas mängisid: Robin Alba, Maksim Losnikov, Randel Sepp, Hardi Aun, Gerdo Pool, Sander Õispuu, Karel Kikas, Egert Andrejev ja Mart Vahter.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.