main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Asko Esna lahkub Saaremaa Spordikoolist

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.02.2019
11:11

2013. aastal Saaremaa Spordikooli võrkpallitreenerina tööle asunud Asko Esna lahkub alates uuest õppeaastast töölt. Põhjuseks on elukoha vahetus ning uued väljakutsed.

Lisaks treeneritööle Saaremaa Spordikoolis, on Asko Esna ka Saaremaa Võrkpalli Liidu üks aktiivsetest eestvedajatest ning Eesti I liigas palliva Saaremaa meeskonna mängiv treener. Samuti on Esna olnud viimastel aastatel Saaremaa võrkpalli meeskonna treener ja mängija rahvusvahelistel Saarte mängudel.

“Asko on olnud meil treenerina tööl pea kuus aastat ning tema lahkumise otsusest oli väga kahju kuulda. Teades teda treeneri ja inimesena, saab Saaremaa võrkpallielu siit suure tagasilöögi. Asko puhul on tegu edasipüüdliku ja oma valdkonda hästi tundva treeneriga, kes on olnud oma tegemistes professionaalne ja on pannud suure hulga poisse heal tasemel võrkpalli mängima.” tõdeb Saaremaa Spordikooli direktor Mati Mäetalu. “Lisaks treeningutele, käib Asko pea kõikide vanusegruppidega osalemas erinevatel tiitlivõistlustel ning on üsna imekspandav, et selle kõige kõrvalt jagub tal aega tegelemiseks ka täiskasvanute võrkpalli arendamisega. Samas on meil kõigil lisaks tööle ka isiklik elu ja selles osas tuleb inimeste otsuseid paraku austada” lisab Mäetalu.

Treener Asko Esna kommentaar: “Olen siinse aja jooksul väga palju õppinud ning olen selle kogemuse üle tänulik ja õnnelik. Abikaasa on juba pool aastat mandril tööl ja selline visiitabielu ei ole just kõige parem lahendus. Aastate jooksul on töökohustused mind väga palju kodusest elust ära lõiganud ja tunnen, et pean midagi muutma. Kuni juunini olen Saaremaal endiselt olemas ning siinset noorte- ja täiskasvanute võrkpallielu vedamas. Tänan kõiki lapsevanemaid, kelle lapsed on minu treeningutel käinud ja kes hetkel käivad. Samuti suured tänusõnad Saaremaa Spordikoolile ja siinsetele toetajatele, kelleta ma poleks Saaremaale sattunud. Saaremaa noorte võrkpall on heas seisus ja konkurentsivõimeline.“

Saaremaa Spordikool soovib tublile treenerile tulevikus edu.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.