main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaitsemäng oli korralik. Asko Esna

Kaitsemäng oli korralik. Asko Esna

Vollenoored lõpetasid hooaja Võrus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.03.2018
10:27

U20 vanuseklassi noormehed mängisid möödunud nädalavahetusel Eesti võrkpalli meistrivõistlusi, kus Saaremaa spordikooli noormehed tulid II finaalgrupis kolmandaks.

Võrus peetud II finaalgrupis jäädi esmalt alla võõrustajatele Võru Spordikoolile 0:3, seejärel aga võideti Narva SK Energiat 3:2. Turniiri viimases mängus kaotati 0:3 Selver Tallinn Audentesele. Saaremaa SK poiste treener Asko Esna tõdes, et sellel hooajal ei saanud me kordagi terve U20 võistkonnaga mängid, sest alati oli keegi poistest haige või vigastatud.

Võistkonnas mängisid: Sander Õispuu, Karl-Erik Tänav, Randel Sepp, Mart Vahter, Maksim Losnikov, Oskar Kivi ja Karel Kikas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.