main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas Torgu meeskond. www.saaremaajk.ee

Võidukas Torgu meeskond. www.saaremaajk.ee

Saaliliiga võitis Torgu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.03.2018
19:08

Kuressaare spordikeskuse suures saalis peeti viimased kohtumised Saaremaa saalijalgpalli liigas ja 2017/18 hooaja paremusjärjestus on 1. Torgu 27, 2. FC Taritu 21, 3. Salme SK 18, 4. Kaarma SK 15, 5. Niidu FC 9, 6. 6. FC Dons 0 punkti.

Liiga võitja TORGU meeskonda kuulusid: Priit Tiitson, Reigo Äär, Marek Suursaar, Mario Stern, Janek Meet, Mart Undrest, Marion Toompuu, Priit Post, Karl Riim, Priit Suluste, Aivar Jäns, Miikael Tuus, Alari Saar, Priit Vanem.

Parimaks väravavahiks: MARTIN PROSTANG (FC Taritu)

Parim väravakütt: MARIO STERN -28 tabamusega (Torgu)

Korraldaja Saaremaa JK aameraaS tänab koostööpartnereid: KAABELTAU OÜ, BEST BEANS OÜ, KULTUURKAPITALI SAAREMAA EKSPERTGRUPPI

www.saaremaajk.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.