main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond on teeninud punkti. Saaremaa Võrkpalli Liit

Naiskond on teeninud punkti. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenaiskonnale kodus raske võit

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.01.2022
09:17

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas võitis Saaremaa laupäevases kodumängus Peetrik VK 3:2 (21;-15; -22; 20; 11). Tegemist on magusa revanšiga, sest mäletatavasti kaotasid meie naised Peetri VK naistele oktoobrikuus nende kodusaalis 0:3.

Naiskonna temporündaja Raili Sepp mängust: „Täna oli võitluslik mäng kõige paremas mõttes! Peetri VK on ju teada tuntud tugev vastane. Aga meie poolt oli täna võimas tiimitöö! Ka vahetusest sekkunud noored tegid häid serve. Õhkkond platsil oli üliäge ja võrkpalli naudingut pakkuv ma arvan nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele. Sügav kummardus fännidele kogu võistkonna poolt!”

Naiskonna arvele kogunes 13 serviässa ja 13 blokki – tehke järgi või makske kinni. Parimad punktitoojad olid Maria Varik 14, Janne Järvalt ja Gerli Gull 11 ning Kristi Põld 10 punktiga. Pühapäeval kohtub naiskond võõrsil Tallinna SK-ga.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.