main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored saalihoki mängijad koos treeneriga. Erakogu

Noored saalihoki mängijad koos treeneriga. Erakogu

Korraliku varustuse saanud saalihokiklubi vaeb laienemise plaane

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
15.01.2022
09:45

SHK Spordipalavik meeskond on võtnud nõuks edendada Saaremaal saalihokit ja nii toimuvad Rando Halliku juhendamisel Sandla kultuurimajas kord nädalas lastele trennid. Hiljuti saadud uus mänguvarustus lubab nüüd mõelda ka järgmisele sammule.

Koostöös Sandla kultuurimaja inimeste Annely Õisnurme ja Aigi Rannaga, Sparta noortetreeneri Tõnu Savi ja Tallink Floorball turniiri korraldaja Kristjan Jägeliga on pandud alus saalihoki arendamiseks Saaremaal.

„Sandlas oli kohe olemas kogukond nii laste kui lapsevanemate näol, kes olid asjast huvitatud,“ rääkis SHK Spordipalavik meeskonnaga Eesti meistrivõistluste esiliigas mängiv Rando Hallik.

„Meie jaoks oli olemas treeningute jaoks koht ja kiirelt organiseeriti varustus, et trennid käima läheks. Praegu ongi suurem osa lapsi Pihtla piirkonnast, kuid mõned käivad harjutamas ka Kärlalt.“

Rando Halliku sõnul on plaanis laieneda ja hakata tegutsema ka Kuressaares, kus kõlapind suurem ja rahvast rohkem. „Enne polnud mõtet, kui meil kõik vajaminev olemas,“ põhjendas ta.

„Kuna saime aasta lõpus endale väljaku ported, siis on nüüd korralikeks trennideks võimalused olemas. Tulevikku vaadates, on võimalik Saaremaal edaspidi korraldada saalihoki turniire, laagreid ja läbi selle tõsta antud spordiala tuntust.“

Rando Hallik ütles, et kindlasti tahetakse laieneda juba sel aastal, sest Saaremaa saalihoki praeguses mekas Sandlas on saal väike, põrand kehv ja ees ootab ka remont. „Korralikku jätkusuutlikust vaid Sandlas tegutsedes ei näe,“ lausus ta.

Detsembris käidi Tallinnas Sparta spordihoones ka juba oma oskusi proovimas, kui esimeses sõpruskohtumises oli saarlaste võistkond Mehed ei nuta vastamisi Sparta noortega. „Seisuks jäi küll saarlaste poolt vaadatuna 5:9, kuid tulemus, ei ole hetkel oluline,“ rääkis Rando Hallik, lisades, et oluline on, et kohtumine sai peetud ning Mehed ei nuta poistele väga meeldis ja nii lubati taas kokku saada.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.