main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võidukas naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenaiskond lõpetas nädalavahetuse võidukalt

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.01.2022
08:17

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas vormistas Saaremaa esindusnaiskond pühapäeval selle nädalavahetuse teise võidu, kui võõrsil alistati 3:0 (21; 12; 23) Tallinna SK.

Naiskonna nurgaründaja Janne Järvalt võtab mängu kokku: “Eilne mäng oli kindlasti jalgades veel, kuid suutsime siiski kõik enda töö ära teha. Me tõesti pingutasime, et teha ilus mäng. Kokkuvõttes võib öelda, et olime väga tublid. Servi vastuvõtt oli täna väga hea ja tänu sellele saime oma rünnaku ilusasti tööle. Oma serviga suutsime vastast võrgust kaugemale suruda, tänu millele tuli neil üksjagu eksimusi sisse. Emotsioon ei olnud küll nii üleval kui eile, sest puudusid meie imelised fännid.”

Saaremaa naiskonna arvele läks 12 serviässa ja 6 blokipunkti. Naiskonna parimatena tõid Gerli Gull 16, Maria Varik 15 ja Janne Järvalt 11 punkti.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.