main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Täismaja publikut tõid Saaremaa Võrkpalliklubi mängud. Allan Mehik

Täismaja publikut tõid Saaremaa Võrkpalliklubi mängud. Allan Mehik

Kuressaare spordihoone sai EOK tunnustuse

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
16.01.2022
10:08

Eesti Olümpiakomitee Täitevkomitee tunnustab maakonna spordiliitude ettepanekul igas maakonnas ühte multifunktsionaalset spordihoonet, mis saab järgnevaks kümneks aastaks aunimetuse „EOK poolt tunnustatud spordikeskus“.

Saaremaal pälvis tunnustuse Kuressaare spordikeskus, mis on maakonna ja Kuressaare linna suurim spordirajatis. Spordikeskus avas uksed 2004. aasta detsembrikuus ja pakub sportimisvõimalusi seitsmes erinevas sportimispaigas korraga.

Spordikeskuses on suur pallimängude saal (3 täismõõtmelist korvpalli ja 3 võrkpalliväljakut), väike pallimängude saal (täismõõtmetega korvpalli- ja võrkpalliväljak), kergejõustikuhall, jõusaal, aeroobikasaal, maadlus- ja judosaal, tõstenurk. Lisaks võimalik tegeleda ka järgmiste spordialadega (kokku 19 spordialaga): saalijalgpall, saalihoki, tennis, sulgpall, võimlemine, lauatennis, jpt.

Spordikeskus on avatud seitsmel päeval nädalas. Hommikusel ajal peavad spordikeskuses oma kehalise kasvatuse tunde linna viis üldhariduskooli, päevasel ajal on keskus huvihariduse (s.h. Saaremaa spordikool) ja klubide noortespordi käsutuses.

Õhtustel aegadel on spordikeskuse põhilisteks klientideks harrastusspordiga tegelevad spordiklubid, asutused ja üksikisikud. Enne pandeemiaaega oli Spordikeskuse külastuskordade arv ligi 4000 korda nädalas.

Nädalavahetustel on spordikeskus nii harrastuspordi, liikumisharrastuse kui ka tippspordi võistluste läbiviimise koht Saare maakonnas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.