main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa servimas. volley.ee

Timo Tammemaa servimas. volley.ee

Vollemehed kaotasid Hispaaniale

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.06.2019
23:08

Tartus pidas oma viimase kohtumise Euroopa Kuldliiga alagrupiturniiril Eesti võrkpalli rahvusmeeskond, saades Hispaania vastu 0:3 (24:26, 23:25, 20:25) kaotuse. Eesti resultatiivseimaks kerkis vahetusest sekkunud Rauno Tamme 9 punktiga, 8 punkti tõi Timo Tammemaa.

Juba 21.-22. juunil toimub Tallinnas Saku Suurhallis meeste Kuldliiga finaalturniir, kuhu pääseb iga alagrupi võitja ning koha nelja seas tagas ka korraldajana Eesti, vahendab volley.ee.

B-alagrupist on nelja parema sekka pääsu kindlustanud Holland. Tallinnas toimuval Final Fouril mängib ka Türgi koondis, kes on kindlustanud võidu A-alagrupis. C-alagrupist pääses nelja sekka Valgevene. Poolfinaalide paarid loositakse esmaspäeval.

Finaalturniiri poolfinaalid peetakse reedel, 21. juunil, 22. juunil toimuvad pronksimatš ja finaal. Mõlemal päeval on mängude algusajad 16.00 ja 19.00. Eesti meeskond mängib 21. juunil teises poolfinaalis, mis algab 19.00.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.