main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hüppel. Ott Tänak facebook

Hüppel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak korraldas Sardiinias jõudemonstratsiooni

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
16.06.2019
07:58

Sardiinias sõidetaval autoralli MM etapil näitas Toyota Corolla WRC-l kihutav Ott Tänak konkurentidele tagatulesid, kui võitis laupäeval kõik kiiruskatsed ning kasvatas edu Sordo ees 25,9 ja Sunineni ees 42,9 sekundile.

“Täna oli meil väga tugev, kuid samas ka ülimalt nõudlik päev,” võttis Ott Tänak võistluse kokku. “Tuli ikka korralikult võidelda, et tõusta liidripositsioonile ja tekitada homseks väike ajaline varu. Hommikul panime rehvivalikuga täkkesse ja ma usun, et see tekitas meile korraliku eelise. Auto toimis samuti hästi ja see andis omakorda enesekindlust, mis lõpptulemusena väljendus ka katseaegades.”

Ott Tänaku sõnul muutusid pärastlõunal olud jällegi raskemaks ning temperatuur autos tõusis ka päris kõrgele. “Pidime silma peal hoidma ka rehvidel, kuna sellise kulumisega on purunemised kerged tulema” lausus ta.

“Kõik aga laabus hästi ja suutsime sõita puhtalt ning heas rütmis. Positsioon homseks on väga hea, kuid eks midagi lihtsat tulema ei saa ning ees on ootamas neli päris keerulist katset.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.