main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim võistluseks valmistumas. Cycling Academy

Mihkel Räim võistluseks valmistumas. Cycling Academy

Võistlustulle naasnud Räim katkestas oma lemmiksõidul

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
16.04.2018
08:14

Mihkel Räim sõitis käevigastusest tingitud kahe kuu pikkuse võistluspausi järel taas võidu. Israel Cycling Academys pedaaliv eestlane startis oma lemmikvõistlusel, Prantsuse ühepäevasõidul Tro Bro Leon, vahendab rattauudised.

Kui hea vormi korral olnuks Räim kruusalõikudega võidusõidul suuteline kõrges mängus kaasa lööma, siis nüüd tuli katkestada. Vigastuspausi ajal sai Räim küll ratta seljas trenni teha, kuid võistlustunnetus on hoopis midagi muud. Esikoha pälvis Christophe Laporte (Cofidis, Solutions Credits), kes edestas nelja sekundiga Damien Gaudini (Direct Energie) ja 16 sekundiga Jelle Mannaertsit (Tarteletto-Isorex).

Järgmise stardi teeb Räim reedel Hispaanias peetaval ühepäevasõidul Vuelta a Castilla y Leon, kus Israel Cycling Academy paneb välja veel Guillaume Boivini, Zakkari Dempsteri, José Manuel Diazi, Ben Perry, Rubén Plaza ja Aviv Yechezkeli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.