main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Steven Kalf poodiumi kolmandal astmel. Erakogu

Steven Kalf poodiumi kolmandal astmel. Erakogu

Steven Kalf Prantsusmaal kolmas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
16.04.2018
08:17

Pühapäeval Prantsusmaal sõidetud GP Hyper U 103 km pikkusel võidusõidul saavutas ASPTT Nancy meeskonda esindav jalgrattur Steven Kalf kolmanda koha.

Võistlejatel tuli läbida 31 3 km ringi. Võistlus oli algusest peale kiire, oli palju rünnakuid ja üritati eest ära saada. Aga umbes poole peal sai eest ära suurem punt, kus 10-15 meest ja teiste hulgas kaks Kalfi meeskonnakaaslast.

“Üks hetk sain ka ise koos paari mehega minema ja hakkasime jooksikuid kinni püüdma,” rääkis Steven Kalf. “Saime jooksikud kätte viimasel ringil. Kahjuks enne kui kätte saime ründasid kaks konkurenti ja jäid lõpuni ette. Ise finišeerisin koos selle suurema pundiga olles pundis esimene ja kokkuvõttes kolmas. Pean tunnistama, et väheke oli ka enda lollus, et ei olnud atröövis sees kohe algul, aga seekord läks nii.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.