main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Estonian Junior Challenge liidrid Ken Torn - Kauri Pannas. Ray Põder

Estonian Junior Challenge liidrid Ken Torn - Kauri Pannas. Ray Põder

Viru rallil viis saarlaste ekipaaži

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.06.2019
09:03

Nädalavahetusel jätkuvad rohkem kui nelja kuu pikkuse pausi järel jätkumas  Eesti autoralli meistrivõistlused hooaja kolmanda etapi Grossi Toidukaubad Viru ralliga, kuhu registreerus 64 võistluspaari kuuest riigist, teiste hulgas viis saarlastega ekipaaži.

Starti asuvad Georg Gross – Raigo Mõlder Ford Fiesta WRC-l, Robert Virves – Sander Pruul Ford Fiesta R2T, Ken Torn – Kauri Pannas Ford Fiesta R2T, Kauri Peegel – Anti Eelmets Honda Civicul ja Lembit Soe – Kalle Ahu Toyota Starletil.

14.-15. juunini toimuv ralli sõidetakse Viru-Nigula, Rakvere ja Vinni valla teedel. Kokku sõidetakse kahe võistluspäeva jooksul kümme kiiruskatset, kogupikkusega 104,39 km.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.