main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim grupis. Noa Arnon

Mihkel Räim grupis. Noa Arnon

Mihkel Räim Ungaris tulemuses pettunud

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.06.2019
09:12

2016. aasta Ungari velotuuri võitja Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim alustas tänavust võidukihutamist 4 km pikkusel proloogil 39. kohaga, 194,1 km pikkusel avaetapil oli saarlane 38. ja kaotust 23 sekundit.

Kohe sõidu alguses said kolm meest peagrupist minema ja vahe oli pea 10 minutit, kuid lõpuks püüti jooksikud siiski kinni Lõpuringidel oli 2×11 km mitte eriti järsku tõusu. Ainult viimased 3 km oli soliidse tõusu moodi.

“Esimene kord oli üsna lihtne ja probleeme ei valmistanud,” märkis Mihkel Räim. “Teine kord oli juba viimased 3 km korralik kannatamine, aga istusin esimeses pundis ära. Tegelikult ei olnudki enam palju mehi jäänud esimesse poolde, umbes 45. Ühesõnaga selle üle olen ma õnnelik, et seal ära istusin, mis tähendab, et päris kets ma ikkagi hetkel pole.”-

Lõpp läks Mihkel Räimel kahjuks metsa, kaks kurvi enne lõppu meeskonnakaaslane testis kummide pidamist aga test nurjus. See tähendas seda, et ta kukkus ja Räimel vedas, et püsti jäi. Kuna pidi usinasti pidurdama oli esimestega vahe sees.

“Üritasin vahe kinni saada, aga siis lõi jalg ühest kohast krampi ja oligi aamen. “Pettunud jällegi, sest kannatasin tõusu ära ja haistsin võimalust, aga seekord siis nii. Eks näis, mis homme saab. Tõus peaks veidi raskem isegi olema,” lausus Mihkel Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.