main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andree Goidin mängib palli lahti. Allan Mehik

Andree Goidin mängib palli lahti. Allan Mehik

Väravavaht Andree Goidinil meeste mänguga kohanemisel probleeme ei olnud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.07.2021
10:05

FC Kuressaare II 18-aastane ja 1.98 pikkune väravavaht Andree Goidin on oma esimesel hooajal meeste liigas teinud oma ametis korralikke sooritusi ning õigustanud treeneri ja meeskonna usaldust.

„Usun, et tunnen end Kures meeste liigas täitsa normaalselt,“ lausus Andree Goidin. „Pole kõige kehvem olnud ja tegelikult kartsin üldse hullemat. Ma polnud ju väravas pikalt mänginud ning esimestes mängudes oli ka närv ikka sees ja kartsin eksida.“

Andree Goidin mängis FC Kuressaare noortegruppides 5-6 aastat keskväljal, kuid kuna ta kasvas nii kiiresti, siis tuli teha sportimises paus, et terve püsida. Aga kui treener Jan Važinski helistas ja pakkus võimalust asuda mängima Kure duubli väravas oli ta kohe nõus.

„Usun, et ma pole meeskonda alt vedanud, kuigi mängus vajaks kõik asjad lihvimist,“ lausus Andree Goidin. „Väljajooksudel kahtlen endas päris palju, aga minu pluss on kindlasti pikkus ja jalaga mäng. Roland Kütiga oleme treeningutel lihvinud hüppe- ja visketehnikat, palli püüdmisega on olnud kõik korras.“

Andree Goidini sõnul on tal jalgpallis eesmärgid paigas ja kindlasti tahaks ta mängida võimalikult kõrgel. „Premium liiga sooviks ära proovida, aga sinna läheb kindlasti veel aega ja mõned aastad,“ tõdes väravavaht, kes hindab FC Kuressaare II võimalusi teise liiga Lääne/lõuna tsoonis päris headeks. „Kõik mängijad on väga motiveeritud ning meeskond pingutab palju ja ka karikamängudes on mängitud väga korraliku häälestusega.“

Treener Jan Važinski ütles, et Andree Goidin on noor mängija, kellel on meeste liigas käimas esimene hooaeg ning aeg näitab kuhu ja millisele tasemele ta välja jõuab. „Väravavahi ametis sõltub palju motivatsioonist ja töökusest. Praegu oskan öelda, et annet tal on ja ka füüsilised eeldused on olemas,“ märkis treener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.