main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarte mängude väljakutse võistlusel oli üle 600 osaleja

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
15.07.2021
07:34

Rahvusvaheline Saarte Mängude Assotsiatsioon annab teada, et nädal aega kestnud Challenge oli väga edukas ja aitas võistluste leegil põleda 2023. aasta Guernsey mängudeni.

Õnnitlused sadadele jooksjatele ja kõndijatele selle vahva üritusega liitumise eest. Virtuaalmängude nädal on lõppenud ja tulemus on ülekaalukas. Osales üle 600 igas vanuses inimese.

Falklandi saartel mitte ainult ei olnud kõige rohkem osalejaid, vaid nad korraldasid väljakutse tähistamiseks eriürituse. Eriliselt mainitakse ka Gotlandi, Orkney, Shetlandi ja Ynys Moni inimesi, kus paljud konkurendid võtsid väljakutse vastu.

Kiireimad 5 km läbijad olid Neil Arthur Shetlandilt 16.58, Craig Moar Orkney 17.14, Brendon Lee Falklandilt 17.27, 5. Raigo Saar 18.09-ga. Individuaalsõidu / jalutuskäigu võitjad on Charlotte Black Shetlandi saartelt ja Will Bodkin Guernseyst.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.