main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rein Kirst mõtlemas. Alver Kivi

Rein Kirst mõtlemas. Alver Kivi

Välkkabe tiitel Rein Kirstule

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
09.02.2019
08:58

Välkkabe meistrivõistluste kahel viimasel turniiril osales ka põhiliselt lauamängude mitmevõistlust harrastav Väino Uljas. Kabespetsialiste tal edestada ei õnnestunud, kuid punktideta ka ei jäänud.

Esikohaduell Rein Kirstu ning Ivar Truu vahel jätkus. Viienda turniiri võitis Ivar Truu 5,5 punktiga 8-st. Kirst jäi maha poole ning Jaan Truu terve punktiga. Sellega jõudis Ivar Truu Kirstule järele, mõlemal oli 41 arvestuspunkti 44-st. Kuid kuuenda turniiri võitis kindlalt Rein Kirst 6,5 punktiga, edestades Ivar Truud 1,5 ja Jaan Truud 2 punktiga.

Seega võitis välkkabes oma 16. meistritiitli Rein Kirst maksimumilähedase 43 arvestuspunktiga (kaks halvemat tulemust ei läinud arvesse). Ivar Truule jäigi 41, Jaan Truule 33 ning Villu Kallasele 28,5 arvestuspunkti.

Võrreldes eelmiste meistrivõistlustega aasta eest oli pinget kuipalju. Tookord võitis Kirst  neli esimest turniiri ega pidanud kahte viimast enam mängima tulemagi. Nüüd aga säilis pinge viimase vooru viimaste käikudeni.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.