main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Edukaim on Ando Õitspuu. Alver Kivi

Edukaim on Ando Õitspuu. Alver Kivi

Saare maakonna 2018. aasta kergejõustiku edetabel

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
09.02.2019
09:56

Maakonna meeste kergejõustiku edetabelisse 2018 kuuluvad sportlased, kellel on Saaremaa sissekirjutus.    

Mehed                                                                                                                        

100 m

10,69   Marek Niit                                                          KJK Saare       07.07   Tallinn

11,33 . Rauno Liitmäe                                                    KJK Saare       11.05   Knoxville

11,33 U20 Grat-Magnor Kuris                                     Kuressaare Ametikool 07.07Tallinn

11,44 Risto Lillemets                                                     KJK Saare       15.08   Rakvere

11,52 U20 Hendrik Lillemets                                       KG       18.05Klaipeda

11,70 U18 Timo Klee                                                     Mustjala         10.06   Tartu

12,09 U18 Romet Vahter                                              KVK       18.06            Rakvere

12,28 U18 Karl Madis Paakspuu                                 KG      16.05   Rakvere

12,48 U20  Karl-Thomas Sepp                                    SÜG    16.05   Rakvere

12,55 U18    Eerik Oolup                                               KVK     02.06   Kuressaare

11,24 # U20 Grat Magnor Kuris                                 Kärla   26.05   Kuressaare

11,44 # U18 Timo Klee                                                 Mustjala 26.05           Kuressaare

12,40 # Allan Lopp                                                       Mustjala         26.05   Kuressaare

12,3 # U16 Lauri Saart                                                 KG      01.06   Kuressaare

12,4 # U16 Vadim Baibuzan                                        Salme PK 01.06 Kuressaare

 

200 m  

21,53 Marek Niit                                                           KJK Saare       29.07   Tallinn

22,53 U20 Grat-Magnor Kuris                                  Kuressaare Ametikool 10.06Tartu

24,26 U18 Eerik Oolup                                                Vanalinna kool           10.06   Tartu

26,39 U14 Karl Berens                                                 KG      04.07   Pärnu

 

400 m  

51,58 Risto Lillemets                                                    KJK Saare       15.08   Rakvere

51,60 Rauno Liitmäe                                                    KJK Saare       11.05   Knoxville

51,79 U20 Grat-Magnor Kuris                                   Kuressaare Ametikool 18.05Klaipeda

52,64 U20 Hendrik Lillemets                                    KG      18.05   Klaipeda

54,74 U18 Romet Vahter                                            Vanalinna kool           10.06   Tartu

57,60 U18 Eerik Oolup                                                Vanalinna kool           02.06   Kuressaare

57,60 Janar Mai                                                           Silveston        02.06   Kuressaare

57,95 Raigo Saar                                                          JK Sarma        25.07   Kohila

59,03 Ando Õitspuu                                                     JK Sarma        02.06   Kuressaare

1.02,70 U16 Jasper Haamer                                        KG      14.08   Rakvere

 

800 m

1.51,70 Andi Noot                                                                   Tartu SS Kalev06.06   Tartu

2.11,90 Raigo Saar                                                                 JK Sarma         27.06   Kohila

2.13,01 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         02.06   Kuressaare

2.14,16 Janar Mai                                                                   Silveston         02.06   Kuressaare

2.17,4 . Paul Kolk                                                                    JK Sarma         21.09   Kuressaare

2.19,79 Kalev Õisnurm                                                         SV Torutööd OÜ 12.08           Bauska

2.21,26 Tarmo Mändla                                                          SV Torutööd OÜ         18.08   Rakvere

2.22,33 U18 Eerik Aavik                                                          Salme PK         02.06   Kuressaare

2.22,60 U16 Ermo Nõmm                                                      SÜG     16.05   Rakvere

2.27,9 U16 Roland Kreek                                                        Salme PK         01.06   Kuressaare

 

1000 m  

2.42,14 h Rauno Liitmäe                                                      KJK Saare       25.02   College Station

2.46,97 Timo Müür                                                                 SK ProRunner  09.05   Tartu

2.49,02 Raigo Saar                                                                 JK Sarma         13.06   Kohila

2.52,6 Ando Õitspuu                                                               JK Sarma         02.07   Kuressaare

2.56,97 h U20 Hendrik Lillemets                                          KG       11.03   Kuldiga

2.59,8 Mairo Mändla                                                              CB Kivi Trading 02.07  Kuressaare

3.06,4 U18 Eerik Aavik                                                           Salme PK         02.07   Kuressaare

3.06,98 U20 Grat-Magnor Kuris                                        Kuressaare Ametikool 11.03Kuldiga

3.11,8 Paul Kolk                                                                      JK Sarma         02.07   Kuressaare

3.12,3 Tarmo Mändla                                                            SV Torutööd OÜ         02.07   Kuressaare

3.13,8 U18 Timo Pulk                                                             Salme PK         02.07   Kuressaare

 

1500 m  

3.48,51 h Andi Noot                                                                Tartu SS Kalev17.02   Tallinn

4.24,85 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         07.07   Haapsalu

4.32,05 Mairo Mändla                                                          CB Kivi Trading           26.05   Kuressaare

4.35,1 Kalev Õisnurm                                                             SV Torutööd OÜ         26.05   Kuressaare

4.35,5 Janar Mai                                                                     Silveston         22.06   Kuressaare

4.36,79 Risto Lillemets                                                           KJK Saare        16.08   Rakvere

4.37,64 Raigo Saar                                                                 JK Sarma         02.05   Kohila

4.46,7 Tarmo Mändla                                                            SV Torutööd OÜ         26.05   Kuressaare

4.48,54 Rauno Liitmäe                                                           KJK Saare        12.05   Knoxville

4.49,07 U18 Eerik Aavik                                                          Salme PK         26.05   Kuressaare

4.50,16 U20 Markus Koit                                                        KG       16.05   Rakvere

 

1 miil 

4.55,0 Ando Õitspuu                                                               JK Sarma         04.05   Kuressaare

5.16,0 Kalev Õisnurm                                                            SV Torutööd OÜ         04.05   Kuressaare

5.17,0 Mairo Mändla                                                             CB Kivi Trading           04.05   Kuressaare

5.21,7 Tarmo Mändla                                                            SV Torutööd OÜ         04.05   Kuressaare

5.25,7 Innar Sepp                                                                   JK Sarma         04.05   Kuressaare

5.26,4 U18 Eerik Aavik                                                          Salme PK         04.05   Kuressaare

5.27,2 Mikk Kruusmägi                                                        Trelleborg       04.05   Kuressaare

5.28,0 Paul Kolk                                                                    JK Sarma         04.05   Kuressaare

5.56,1 Indrek Matt                                                                Kuressaare Soojus     04.05   Kuressaare

6.11,4 Ott Levisto                                                                   Trelleborg       04.05   Kuressaare

 

2000 m    

6.11,2 Ando Õitspuu                                                               JK Sarma         14.05   Kuressaare

6.32,1 Kalev Õisnurm                                                           SV Torutööd OÜ         14.05   Kuressaare

6.33,8 Mairo Mändla                                                           CB Kivi Trading           14.05   Kuressaare

6.36,7 Tarmo Mändla                                                         SV Torutööd OÜ         14.05   Kuressaare

6.41,9 U18 Eerik Aavik                                                       Salme PK        14.05   Kuressaare

7.00,6 Paul Kolk                                                                   JK Sarma         14.05   Kuressaare

7.02,5 Mikk Kruusmägi                                                      Trelleborg       14.05   Kuressaare

7.11,1 Ahto Jakson                                                               SK ProRunner  14.05   Kuressaare

7.41,7 Indrek Matt                                                              Kuressaare soojus      14.05   Kuressaare

7.53,2 Raul Kangur                                                              OK Peko           14.05   Kuressaare

 

3000 m    

9.03,94 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         16.05   Kohila

9.53,7 Kalev Õisnurm                                                          SV Torutööd OÜ         01.06   Kuressaare

10.05,89 Raigo Saar                                                               JK Sarma         16.05   Kohila

10.12,1 Mairo Mändla                                                          CB Kivi Trading           06.08   Kuressaare

10.24,3 Tarmo Mändla                                                        SV Torutööd OÜ         07.07   Haapsalu

10.49,1 Innar Sepp                                                                JK Sarma        06.08   Kuressaare

10.58,2 U18 Eerik Aavik                                                          Salme PK         06.08   Kuressaare

11.07,5 Paul Kolk                                                                    JK Sarma         06.08   Kuressaare

11.12,5 Mikk Kruusmägi                                                         Trelleborg       06.08   Kuressaare

11.14,9 Ahto Jakson                                                                SK ProRunner  06.08   Kuressaare

 

5000 m 

17.20,71 Kalev Õisnurm                                                       SV Torutööd OÜ         12.08   Bauska

17.33,0 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         13.08   Kuressaare

18.02,4 Mairo Mändla                                                          CB Kivi Trading           13.08   Kuressaare

18.07,95 Tarmo Mändla                                                        SV Torutööd OÜ         12.08   Bauska

18.27,3 Janar Mai                                                                   Silveston         13.08   Kuressaare

18.51,0 Innar Sepp                                                                  JK Sarma         13.08   Kuressaare

19.03,5 Ahto Jakson                                                                SK ProRunner  13.08   Kuressaare

19.09,0 Paul Kolk                                                                    JK Sarma         13.08   Kuressaare

19.49,2 Mikk Kruusmägi                                                         Trelleborg       13.08   Kuressaare

20.20,4 Indrek Matt                                                                Kuressaare Soojus     13.08   Kuressaare

20.35,03 Tambet Allik                                                            Kuressaare     18.08   Rakvere

 

10 000 m  

35.47,8 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         23.04   Kuressaare

38.19,0 Kalev Õisnurm                                                          SV Torutööd OÜ         23.04   Kuressaare

38.19,4 Tarmo Mändla                                                          SV Torutööd OÜ         23.04   Kuressaare

39.42,9 Raigo Saar                                                                 JK Sarma         11.07   Kohila

39.57,3 Mairo Mändla                                                           CB Kivi Trading           23.04   Kuressaare

40.04,8 Ahto Jakson                                                                SK ProRunner  23.04   Kuressaare

41.01,2 Mikk Kruusmägi                                                         Trelleborg       23.04   Kuressaare

41.04,96 Raul Kangur                                                             OK Peko           05.08   Tartu

42.22,0 Paul Kolk                                                                    JK Sarma         23.04   Kuressaare

44.04,5 Indrek Matt                                                               Kuressaare Soojus     23.04   Kuressaare

 

tunnijooks   

16045 Kalev Õisnurm                                                         SV Torutööd OÜ         28.05   Kuressaare

15443 Mairo Mändla                                                            CB Kivi Trading           28.05   Kuressaare

15130 Raigo Saar                                                                   JK Sarma         05.09   Kohila

14510 Janar Mai                                                                     Siveston          28.05   Kuressaare

14435 Raul Kangur                                                                 OK Peko           28.05   Kuressaare

14410 Ahto Jakson                                                                  SK ProRunner  28.05   Kuressaare

14364 Paul Kolk                                                                      JK Sarma         28.05   Kuressaare

13800 Mikk Kruusmägi                                                        Trelleborg       28.05   Kuressaare

13227 Indrek Matt                                                                  Kuressaare Soojus     28.05   Kuressaare

12605 U18 Eerik Aavik                                                          Salme PK         28.05   Kuressaare

12570 Ülar Jürviste                                                               Kaitseliidu Saaremaa malev          28.05   Kuressaare

 

poolmaraton     

1:15.15 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         18.08   Rakvere

1:16.15 Timo Müür                                                                 SK ProRunner  09.06   Narva

1:17.10 Madis Osjamets                                                        Muhu / SS Sparta      09.06   Narva

1:21.05 Kalev Õisnurm                                                         SV Torutööd OÜ         18.08   Muhu

1:23.34 Raigo Saar                                                                JK Sarma        09.06   Narva

1:26.53 Risto Ülem                                                                 Muhu   22.06   Pärnu

1:28.19 Ahto Jakson                                                                SK ProRunner  09.06   Narva

1:28.20 Tarmo Mändla                                                         SV Torutööd OÜ         15.09   Kuressaare

1:28.25 Raul Kangur                                                               OK Peko           18.08   Rakvere

1:29.00 Rimo Timm                                                              Baltic Workboats AS  09.06   Narva

1:31.37 Janos Usin                                                                Anu jooksuklubi          15.09   Kuressaare

 

maraton 

2:44.26 Ando Õitspuu                                                             JK Sarma         09.09   Tallinn

2:46.45 Kalev Õisnurm                                                        SV Torutööd OÜ         09.09   Tallinn

3:08.36 Raigo Saar                                                                 JK Sarma         09.09   Tallinn

3:09.47 Raul Kangur                                                               OK Peko           09.09   Tallinn

3:16.02 Anti Toplaan                                                            EELK Kuressaare        06.10   Tartu

3:17.18 Janar Mai                                                                   Silveston         22.04   Orlen

3:17.41 Taavi Tuisk                                                                 Kuressaare Ametikool 15.09Kuressaare

3:33.35 Indrek Võeras                                                             Muhu vald       09.09   Tallinn

3:39.47 Jüri Linde                                                                    SS Pöide          15.09   Kuressaare

3:48.24 Mart Aru                                                                    Kessuke OÜ     22.06   Pärnu

3:49.39 Eero Lapp                                                                   Villa Linda       09.09   Tallinn

3:49.49 Mikk Kruusmägi                                                         Trelleborg       09.09   Tallinn

 

110 m tõkkejooks   

14,77 Johannes Treiel                                                             SÜG    19.08   Pärnu

15,08 Risto Lillemets                                                              KJK Saare        28.07   Tallinn

15,19  # Rauno Liitmäe                                                          KJK Saare        12.05   Knoxville

 

400 m tõkkejooks    

56,49 Risto lillemets                                                              KJK Saare        29.07   Tallinn

 

4×100 m 

42,82 KJK Saare (Grat-Magnor Kuris, Rauno Liitmäe, Risto Lillemets, Marek Niit) 07.07

44,78 KJK Saare U20 (Grat-Magnor Kuris, Hendrik Lillemets, Romet Vahter, Timo Klee)                                                   10.06   Tartu

 

kõrgushüpe  

2.10 U20 Hendrik Lillemets                                                    KG       29.07   Tallinn

2.00 Risto Lillemets                                                                KJK Saare        15.08   Rakvere

1.97 Rauno Liitmäe                                                                KJK Saare        11.05   Knoxville

1.92 U20 Grat-Magnor Kuris                                              Kuressaare Ametikool 18.05Klaipeda

1.90 U18 Romet Vahter                                                         Vanalinna kool           18.06   Rakvere

1.75 Cristo Prostang                                                               KG       16.05   Rakvere

1.70 U20 Jass Saarkoppel                                                     SÜG    16.05   Rakvere

1.70 U16 Jasper Haamer                                                        KG       14.08   Rakvere

1.66  h U14 Karl Berens                                                          KG       01.12   Kuressaare

1.65 U20 Sander Suurna                                                         SÜG     16.05   Rakvere

1.65 Raigo Saar                                                                        Sarapiku Ehitus          02.06   Kuressaare

1.65 U18 Eerik Oolup                                                            Vanalinna kool           02.06   Kuressaare

 

teivashüpe   

4.70 h Johannes Treiel                                                          SÜG        10.02           Tallinn

4.55 h Rauno Liitmäe                                                            KJK Saare       25.02   College Station

4.48 Risto Lillemets                                                                KJK Saare        16.08   Rakvere

4.30 h U20 Hendrik Lillemets                                             KG      11.03   Kuldiga

3.70 U20 Grat-Magnor Kuris                                             Kuressaare Ametikool        19.05   Klaipeda

3.31 U18 Romet Vahter                                                       Vanalinna kool           01.06   Kuressaare

3.18 U16 Jasper Haamer                                                    KG      15.08   Rakvere

2.57 h U16 Tõnn Kaspar Pärn                                            Tornimäe PK  01.12   Kuressaare

2.44 h U14 Arre Marcus Toplaan                                      KG      29.11   Kuressaare

2.41 h U14 Artur Kuning                                                    SÜG    08.12   Võru

2.41 h U14 Karl Berens                                                      KG      08.12   Võru

 

kaugushüpe      

7.05 U20 Grat-Magnor Kuris                                    Kuressaare Ametikool.     28.06  Rakvere

6.84 Risto Lillemets                                                     KG      15.08   Rakvere

6.80 Rauno Liitmäe                                                     KJK Saare       11.05   Knoxville

6.65 U20 Hendrik Lillemets                                       KG      18.05   Klaipeda

6.49 U18 Romet Vahter                                              Vanalinna kool           28.06   Rakvere

6.31 h U20 Markus Nuut                                             SÜG    01.12   Kuressaare

6.00 U18 Timo Klee                                                      Mustjala         02.06   Kuressaare

5.99 h U14 Karl Berens                                                KG      01.12   Kuressaare

5.93 h U18 Sander Berens                                           KG      01.12   Kuressaare

5.79 h U16 Lauri Saart                                                 KG      01.12   Kuressaare

6.01 # U18 Timo Klee                                                  Mustjala         26.05   Kuressaare

 

kolmikhüpe   

10.15 h U16 Jasper Haamer                                        KG      17.03   Tallinn

 

kuulitõuge 7,26 kg          

14.27 Rauno Liitmäe                                                   KJK Saare       11.05   Knoxville

13.59 Risto Lillemets                                                   KG      15.08   Rakvere

12.47 Herkki Leemet                                                    PPA      09.08   Paikuse

12.25 Rainer Raaper                                                     Mustjala          26.05   Kuressaare

11.85 Koit Simso                                                          TÜ/Muhu vald            11.09   Tartu

11.41 Janno Sklennik                                                   Lääne-Saare vald       04.08   Kuressaare

11.23 Sander Suurhans                                                 Salme  26.05   Kuressaare

10.74 Jako Lindrop                                                        Salme  12.07   Kuressaare

10.63 Mihkel Tamm                                                      Saaremaa Vallavalitsus 19.08          Kärdla

10.45 Meelis Liigsoo                                                     Kuressaare      26.05   Kuressaare

 

kettaheide 2,0 kg  

43.08 Rauno Liitmäe                                                   KJK Saare        07.07   Tallinn

42.63 Koit Simso                                                          TÜ ASK/Muhu vald    19.08   Kärdla

42.51 Risto Lillemets                                                   KG      16.08   Rakvere

42.37 Herkki Leemet                                                   PPA      19.08   Kärdla

39.43 U20 Karel Äär                                                    SÜG    19.08   Kärdla

38.28 Roman Kaasik                                                    Orissaare      19.08   Kärdla

36.12 Rainer Raaper                                                     Mustjala          26.05   Kuressaare

34.96 Kristjan Lepik                                                      KJK Saare        17.08   Rakvere

34.90 Jako Lindrop                                                       Salme.                26.05   Kuressaare

33.95 Janno Sklennik                                                    Lääne-Saare   05.08   Kuressaare

33.88 Sander Suurhans                                                 Salme.               26.05   Kuressaare

 

vasaraheide  7,26 kg 

33.38 Kristjan Lepik                                                         KJK Saare        18.08   Rakvere

 

odavise 800 g    

67.00 Rauno Liitmäe                                                       KJK Saare        12.05   Knoxville

59.97 Jako Lindrop                                                           Salme.               02.06   Kuressaare

56.90 Risto Lillemets                                                        KJK Saare        29.06   Rakvere

51.59 U20 Hendrik Lillemets                                           KG      19.05   Klaipeda

48.97 Johannes Treiel                                                      SÜG    08.09   Aravete

47.29 U20 Aimar Lõhmus                                              Mustjala        02.06   Kuressaare

43.83 U20 Iiv Aavik                                                         SÜG    02.06   Kuressaare

42.82 U18 Kaarel Kolter                                                 Mustjala LPK  10.06   Tartu

41.36 U20 Grat-Magnor Kuris                                     Ametikool      19.05   Klaipeda

41.16 Margus Kuusk                                                               Leisi     05.08   Kuressaare

 

kümnevõistlus

7524 Rauno Liitmäe                                                         KJK Saare        12.05   Knoxville

(11,33 – 6.80 – 14.27 – 1.97 – 51.60 – 15,19 – 39.15 – 4.50 – 67.00 – 4.48,54)

7448 Risto Lillemets                                                        KG       16.08   Rakvere

(11,44 – 6.84 – 13.59 – 2.00 – 51.58 – 15,15 – 42.51 – 4.48 – 54.52 – 4.36,79)

Koostas: Tõnu Vaher (50 949 88,   info@tonureisid.ee)

Edetabeli kopeerimine avalikuks kasutuseks ilma koostaja nõusolekuta keelatud

Tähised: # – tuulemõõtja puudus, h – spordihallis, * – jooksumaa pikkus ebatäpne

U14,16,18,20 – noorte vanuserühmad

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.