main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jänkid jäid Kure mänguga rahule. Allan Mehik

Jänkid jäid Kure mänguga rahule. Allan Mehik

USA merejalaväelased väisasid Kure mänge

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2022
10:21

Rahvusvahelise sõjaväeõppuse Siil raames Saaremaal harjutavad USA merejalaväelased avastasid siin muude tegemiste kõrval enda jaoks ka kohaliku jalgpalli ja nii olid nad tribüünidel toetamas nii FC Kuressaare nais- ja meeskonda.

Meeste sõnul on nende hulgas jalgpallihuvilisi, kes erinevaid liigasid jälgivad ja kui avastasid, et ka Kuressaares mängitakse jalgpalli, siis uurisid nad võimalusi mängule tulla. Nii käidi esmalt naiskonna ja siis ka meeskonna mängul.

Meeste sõnul mängib Kure hästi ja väljakul nähtavaga jäid nad rahule. Lisaks ostsid nad klubi särke, mütse ja salle ning paar meest lubasid ka tulevikus klubi tegemisi interneti vahendusel jälgida. Muidugi olid nad vajadusel valmis ka Saaremaa vabaduse eest sõdima.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.