main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pealtvaatajad tervitavad mõõduvaid rattureid. Alver Kivi

Pealtvaatajad tervitavad mõõduvaid rattureid. Alver Kivi

Ümber Saaremaa toimunud rattasõidul toetati haiglat pangaülekannetega pea 11 000 euroga

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
02.05.2020
10:24

30. aprillil toimunud heategevusliku rattasõiduga ümber Saaremaa Kuressaare haigla toetuseks kogusid jalgratturid Mihkel Räim ja Steven Kalf pangaülekannetega ligi 11 000 eurot, annetusliinidele tehtud kõnede kogusumma selgub maikuu jooksul.

Kuressaare Haigla ravijuht Edward Laane, kes läbis neljapäeval ka ise rattal heategevusliku sõidu alguse ja lõpu, võttis päeva kokku järgmiselt: „See oli meie haiglale ajalooline päev ja väga hea päev ka saare kogukonnale. Viimased kaks aastat on haigla püüdnud luua endale fondi, mille abil arendada teenuseid, mida ei rahasta haigekassa, pakkuda personalile rahvusvaheliste tippspetsialistide koolitusi ja leida võimalusi töötajate koolitamiseks välismaistes tipphaiglates. Juba enne koroonakriisi soovis Kuressaare Haigla tõsta kogukonna teadlikkust haigustest ja tervisest ning areneda üha enam Tervisemajaks. Mihkel Räim ja Steven Kalf tõestasid oma ettevõtmisega, et nii toetus haiglale kui ka tervislike eluviiside edendamine on saavutatav. Loodame, et meie kogukond üle kogu Saaremaa nakatus kohalike profiratturite toodud heast pisikust, aidates haiglat raskel hetkel ning samal ajal edendades tervislikke eluviise ja füüsilist aktiivsust. Terves kehas on terve vaim! Terve keha suudab paremini vastu seista haigustele, sealhulgas ka koroonaviirusele. Kuressaare Haigla tänab Mihkel Räime, Steven Kalfi ja kogu jalgrattasõidu toetusmeeskonda. Sügav kummardus kõigile, te olete meie kangelased ja eeskujud! Loodame, et 30. aprilli sündmus sisendab meile ja ka teistele usku organiseerida haigla terviseüritust, olgu see siis matkamine, kõndimine või jalgrattasõit. Saaremaa on heade tegude saar.“

Korraldajad tänavad kõiki toetajaid: Saaremaa Delifood, Saaremaa Lihatööstus, Saaremaa Piimatööstus, Saare Kütus, S-Link, Saaremaakera, Kuressaare Vanalinna kohvik, Karja Pagar, Ohessaare Tuulik, Estonic Soda, Wösel Vinegar, Visit Saaremaa, Saarte Hääl, Saaremaa vald, ProKaamera, Veloplus, Farmi, Balti Veski, Spordipartner, Pihtla Õlleköök, Priit Teniste, Taivo Lomp, Saaremaasport.ee.

Eraldi soovivad ratturid tänada: Saaremaa spordireporter Alver Kivi, Andres Lauk, Saaremaa Vallavalitsuse arendusnõunik Anu Vares, ERR-i Saaremaa korrespondent Margus Muld, Saarte Hääle ajakirjanik Raul Vinni.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.