main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mercurius võitlemas positsiooni nimel. Gerli Tooming

Mercurius võitlemas positsiooni nimel. Gerli Tooming

Ühtlaselt tugev purjetuul viis Muhu Väina laevastiku Kärdlasse

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
11.07.2018
08:24

Pärast kahte esimest A. Le Coq 61. Muhu Väina regati etappi Tallinnas ootas purjetajaid ees sõit Hiiumaale. Olybet Kakumäe-Kärdla etapp oli tänavuse regati üks pikemaid – 67-72 miili vastavalt väiksematele ja suurematele jahtidele.

Klassis ORC II sõitis end kolmandaks Evelyn III (kapten Kristen Pugi), klassis ORC III oli kiireim  Lagle (Ülari Velviste) ja klassis ESTLYS III sai teise koha Mercurius (Margus Tasa).

Pärast kolme etappi hakkavad tekkima ka liidrid ning Saaremaa Merispordi Seltsi alustest on hetkel liidri positsioonil klassis ESTLYS I Katarina Jee (Mart Tamm) ja klassis ESTLYS III Mercurius.

A.Le Coq 61. Muhu Väina regatt jätkub kolmapäeval, 11. juulil Kärdlas kui päeval kell 14 on plaanis startida 10-miilisele Hiiu valla ringile.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.