main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elizaveta Sofia Reemet, Johanna Maria Jõgisu, Gregor Rasva, Arlet Levandi ja Leonid Latsepov. Rene Lutterus

Tradehouse 20 000 eurone stipendium ootab kandideerima

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
21.09.2023
08:08

Tradehouse jagab Noorsportlase Stipendiumiga välja 20 000 eurot. Stipendiumi eesmärk on anda lootustandvate noorte sporditeele hoogu juurde. Stipendiumile kandideerimine on avatud ja taotlusi saab esitada kuni 18. oktoobrini.

Juba 11. korda jagatavale noorsportlase stipendiumile on oodatud kandideerima kõik lootustandvad ja tulemuslikult esinenud 14–26aastased sportlased, eesmärgiga liikuda lähemale enda unistusele spordimaailmas.

Läbi 10 aasta on Tradehouse Noorsportlase Stipendiumile esitatud üle 1000 taotluse, nendest stipendium on määratud üle 50 noorsportlasele ning kokku toetatud üle 200 000 euroga. Stipendiumi on saanud ka paljud nimekad sportlased, kes on end juba tänaseks tõestanud olümpial või noppinud tiitlivõistlustel medaleid – sealhulgas Karl Erik Nazarov ja Kristjan Ilves. „Igal aastal on põnev tutvuda uute ja noorte Eesti sporditähtedega ning panustada nende eduloosse. Tradehouse Spordistipendium aitab ja on aidanud nii mõnelgi tublil noorel pürgida enda seatud sportliku sihi poole,“ ütles Tradehouse’i tegevjuht Laura Kuldkepp.

  1. aasta Tradeshouse Noorsportlase stipendiaadiks kuus noort sportlast, kelle vahel läks jagamisele 20 000 eurot. Laekunud 80 taotluse seast valiti stipendiaatideks golfar Elizaveta Sofia Reemet (4000 eurot), viievõistleja Johanna Maria Jõgisu (4000), tõkkejooksja Marielle Kleemeier (3500), triatleet Gregor Rasva (3500), iluuisutaja Arlet Levandi (2500) ja jooksja Leonid Latsepov (2500).

Marielle Kleemeier on 400 m tõkkejooksja ja Eesti rekordi omanik. Stipendium abil oli tal võimalik jõuda lähemale Pariisi 2024. aasta olümpiamängudele. Kleemeier on võitnud kümme kuldmedalit Eesti meistrivõistlustel ning jooksnud kolm Eesti rekordit, kinnitades kanda Eesti kergejõustiku tipus. “Tänu Tradehouse stipendiumile täitus minu suurim unistus ning sain käia Floridas treenimas olümpiavõitjatega, kellelt sain nippe ning motivatsiooni veel rohkem treenida“, ütles Kleemeier.

Tradehouse Spordistipendiumile taotlemine kestab 20.09–18.10 ning kandideerida saab aadressil: https://tradehouse.ee/stipendium?lang=et

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.