main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar väljakul. Irina Mägi

Alari Saar väljakul. Irina Mägi

Töötu Alari Saar otsib lahendusi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2021
11:48

Viimase hetkeni Saaremaa Võrkpalliklubi pakkumisega arvestanud libero Alari Saar on hetkel töötu ja vaatab tööturul ringi, kuigi soov oleks jätkata spordiga.

„Jäin liiga kauaks Saaremaad ootama,“ märkis Alari Saar, kes on siiski paar korda TalTechi juures trenni teinud. „Nüüdseks on kõikides klubides mehed olemas ja ennast pressida pole enam kusagile. Ega siin polegi kellegi peale kuri olla ja võtan rahulikult. Viimased paar nädalat on siiski veel jäänud, selle ajaga on kõik lõplikult selge.“

Samas on Alari Saar mänginud FC Kuressaare II meeskonnaga jalgpallimeistrivõistluste teises liigas ning esindanud korra Kure esindusmeeskonda karikasarjas ja käinud ka Tallinnas klubi trennides. „Roman Kožuhhovski ütles, et ma otsustaksin ära, kas mängin võrk- või jalgpalli,“ lausus ta.

Kui aga juhtub nii, et tänavu enam profisportlasena jätkata ei õnnestu, siis tuleb Alari Saarel vaadata mingi muu töö. „Tuleb Tallinna tööturul ringi vaadata, olen juba varem korra sõbra juures tänavakivi paigaldanud ja kuidagi peab ju leiva lauale saama,“ tõdes mitmekülgne spordimees.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.