main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa mehed mänguhoos. Alver Kivi

Saaremaa mehed mänguhoos. Alver Kivi

Saaremaa meeskond alustab Esiliiga hooaega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2021
11:33

Nädalavahetusel kodusaalis mängitavate kohtumistega Audentese SG/NK ja AB Prenium/Rae Vald vastu alustab Saaremaa võrkpallimeeskond oma tänavust esiliiga hooaega.

Eks igal aastal on toimunud meeskonnas väikesed muudatused, nii ka sel aastal. Meeskonnaga liitusid kaks Saaremaa Spordikooli noormängijat U-18 vanuseklassist – Lauri Sepp (temporündaja) ja Markkus Tamm (nurgaründaja), kes kindlasti saavad vanemate mängijate vahel väärt kogemusi nii treeningsaalis kui võistlustel.

Lisaks neile kahele noorele saab Saaremaa esiliiga meeskonnas tänavu näha veel kõikidele võrkpallisõpradele teada-tuntud Helar Jalga (libero), kes tuleb esiliigasse üle meistriliigast; Argo Mesilat (nurgaründaja), kes mitmed varasemad aastad mänginud hoopiski Tallinna Ülikooli esiliiga meeskonnas; ning Erki Välinurme (nurgaründaja), kes seni mänginud Valjala meeskonna ridades Rahvaliigas.

Ülejäänud meeskonnaliikmed peaks varasematest aastatest juba tuttavad olemad. Ainukese sidemängijana mängib sel hooajal Saaremaa Spordikooli õpilane Egert Andrejev, temporündajad on samuti varasematest aastatest tuttavad Ott Levisto, Mart Vahter ning Kaspar Lest. Nurgaründajate osakonnas jätkavad Gerdo Pool, Sander Talistu, Tom Torn ja Karl Tartes ning diagonaalründajate nimistus samuti vanad head tuttavad näod Siim Rantanen ning Armand Tamm. Liberodena on sel hooajal üles antud veel Madis Tisler ning Martin Rosljuk.

Meeskonna esindajana ja treenerina võistlustel jätkab Armand Tamm, kuid iganädalased treeningud viib läbi Cristin Lepp.

Armand Tamme sõnul tuleb üle aastate kõige võimsam hooaeg, sest võistlustules on 13 meeskonda (eelmisel aastal 12): “Eks meil on ikka seatud mingid eesmärgid meeskonnale, aga eelkõige tahaks seda hooaega lihtsalt lõpuni mängida. Konkurents on muidugi suur ja mänge palju, kuid meie mehed on pärast eelnevaid poolikuid hooaegasid näljased ja võistlushimulised. Läheme ikka endast parimat andma!”

Esiliigas osalevad meeskonnad: Tallinna Ülikool, BMF/Rakvere VK, Viljandi Võrkpalliklubi, Eesti Maaülikool, LotusTimber/Neemeco SK, EstNor/Kiili, Danpower/Võru VK, Saaremaa, AB Premium/Rae vald, Audentese SG/NK, Imsport Järvamaa, SK Duo, Põltsamaa VK.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.