main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toivo Alt koos Mati Koorepiga võrkpalliteemal arutlemas. Irina Mägi

Toivo Alt koos Mati Koorepiga võrkpalliteemal arutlemas. Irina Mägi

Toivo Alt: meeskonna potentsiaal on kasutamata

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.12.2019
13:37

Saaremaa Võrkpalliklubi president Toivo Alt põhjendab Urmas Tali asemel peatreeneri pingile uue treeneri palkamist vajadusega saada meeskonnalt ikkagi kätte seda, mis oleks sellelt võistkonnalt kätte saada.

“Urmas Tali töös ei ole olnud midagi katastroofilist, aga vahepeal ikka treenereid vahetatakse,” märkis Toivo Alt. “Me saame kvaliteedis edasi minna ja paremaks saada, et suudaksime ikkagi võitude üle rõõmustada. Tahame, et tuleks tiitleid ja Saaremaa rahvas saaks rõõmu tunda.”

Toivo Alt lisas, et seekord otsustati palgata peatreener välismaalt ja loodetavasti saadakse inimene, kes suudab ka kõik klubi nõudmised realiseerida. “Ta on välja valitud, kuid käed on veel löömata,” lausus ta.

“Kui hea treeneriga on tegemist saame siis teada, kui ta on siin tööd teinud ning lisaks tulemustele tõhustanud ka treeningprotsessi. Kui me Urmas Tali vastu kedagi vahetame, siis me eeldame, et see inimene võib meeskonnale ikka juurde anda ja taset tõsta.”

Mängijate osas esialgu muudatusi teha plaanis ei ole. “Ootame kiirelt tagasi Bo Grahamit, kes on meie jaoks ikkagi väga arvestatav jõud,” rääkis Toivo Alt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.