main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubi jätkab Urmas Talita

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.12.2019
13:01

Saaremaa Võrkpalliklubi tänab Urmas Tali tehtud töö eest klubis 2,5 hooaja vältel ja teatab, et selle aastanumbriga lõppeb Urmase ametiaeg peatreenerina klubis.

Need kaks ja pool aastat on olnud üpris edukad ja Urmase on teinud head tööd ning tema panus klubi arengusse on olnud suur. Kuid iga asi saab kord läbi ja ka sedalaadi muudatused on vahel möödapääsmatud.

Klubi juhtkond on otsustanud, et meeskonna siseselt on vaja muutust, et hooaja teine pool oleks edukam. Otsus koostöö lõpetada ei olnud tingitud pühapäevasest karikafinaali tulemusest. Pigem oli see tulemus kinnituseks, et meeskond ei ole oma potentsiaali välja suutnud mängida selle poole aastaga ning on vaja teha muudatusi.

Uue peatreeneriga veel lepingut allkirjastatud ei ole, kuid see saab vormistatud lähipäevil, peale mida saame ka avalikkust sellest teatada. Täna saame vaid öelda, et uue treeneri näol on tegemist välismaalasega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.