main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toetame Robert Virvese ja Sander Pruuli võimalusi osaleda MM rallil!

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
16.07.2020
14:37

Rallisõber Aleks Lesk algatas toetuskampaania, et aidata Robert Virves ja Sander Pruul Rally Estonia starti!

Tere sõbrad, tuttavad, rallihuvilised! Pöördun teie poole ühe omapoolse algatusega:

See on minu sõber Robert Virves, kes viimasel paaril aastal on Eesti rallimaastikul noore talendina silma paistnud. Pärast Viru rallit juttu puhudes selgus, et äsja 20-aastaseks saanud Roberti hooaeg võib praktiliselt lõppenud olla – raha lihtsalt ei ole, et kodusel WRC-etapil starti tulla ja ega muudekski etappideks seda üle ei jää. Rally Estonia läheks maksma aga 30 000 eurot. Nähes Egon Kauri jaoks tehtud vinget R5 projekti (ja ise sai sinna ka panustatud), tekkis mõte, et ehk on võimalik sarnasel viisil aidata järgmine potentsiaalne saarlane WRC-sarja…

Võtan julguse kokku ja üritan aidata Robertit koos kaardilugeja Sander Pruuliga Rally Estoniale starti, et noored saaksid osa võtta elu esimesest Junior-WRC etapist. Loodetavasti on see esimene tõuge selleks, et tulevikus saaksime meeste tegemistele WRC-sarjas regulaarselt kaasa elada!

Iga annetaja nimi kleebitakse Rally Estoniaks Roberti ralliautole (mõelge, teie nimega ralliauto WRC-sarjas!) ning kõigi annetajate vahel loosime välja ühe õnneliku, kellele Robert ralliautos ka sõitu teeb!

Roberti toetamiseks saate raha kanda tema MTÜ’le:

RV MOTORSPORT MTÜ EE881010220281037222

Selgitusse: Rally Estonia kingitus

Tänan kõiki südamest, kes koos minuga Robertit unistustele lähemale aitavad ja Eesti autospordi tulevikku panustavad! 🙌

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.