main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Klassi ORC III esikolmik. Piret Salmistu

Liliann Muhu väina regatil kolmas

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
16.07.2020
09:33

Suvisest Pärnust startinud A. Le Coq 63. Muhu Väina regati võistlusjahid said üle kolmanda etapi finišijoone alles vastu varaseid hommikutunde.

Pärast võistluskomitee laevalt kuuldud finišisignaali oli aga kõikidel jahtidel ees veel 45-meremiiline teekond regati järgmisesse sadamasse Kärdlas. Kõige väiksematest jahtidest viimased said otsad kai külge alles sama päeva õhtuks, olles nii veetnud merel enam kui 30 tundi.

Klassis ORC III oli Saaremaa Merispordi Seltsi jahtidest Liliann Margus Beljakovi juhtimisel kolmas.  Klassis ORC II Katarina Jee (Mart Tamm) 5., Evelyn III (Keith Luur) 6. ja Cassandra (Jaanis Prii) 19.

Saaremaa Merispordi Seltsi jahtidest olid Klassis ORC III oli Liliann (Margus Beljakov) 7. Klassis ORC IV seilas Mercurius (Indrek Kivi) end 4..  Folkboot klassis oli Castor (Ott Kolk) 5.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.