main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa soojendusel. Spacers Volley

Timo Tammemaa soojendusel. Spacers Volley

Timo Tammemaa meistrite liigas võidukas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.11.2017
08:27

Eesti võrkpallikoondise temporündaja Timo Tammemaa koduklubi Maaseiki Noliko (Belgia) alistas Euroopa Meistrite liiga kolmanda eelringi avamatšis võõrsil Groningeni Abianti (Holland) 3:1 (19, -22, 17, 22). Algrivistuses platsile saadetud 202 cm pikkuse Tammemaa arvele jäi 6 punkti, vahendab Õhtuleht.

Neljandat geimi alustas seejuures paremini Groningen, minnes juhtima 16:12. Õige pea läks siiski ette juba Tammemaa tööandja ja nii mäng enda kasuks kallutatigi. Maaseiki resultatiivseim oli 21 punktiga Jolan Cox.

Alagrupiturniirile pääsemiseks piisab Maaseikile pühapäeval koduväljakul isegi 2:3 kaotusest. Kui alla jäädakse 1:3 või 0:3, otsustab edasipääseja kuldne geim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.