Timo Tammemaa meistrite liigas võidukas

Kategooriad: Võrkpall
09.11.2017
08:27

Eesti võrkpallikoondise temporündaja Timo Tammemaa koduklubi Maaseiki Noliko (Belgia) alistas Euroopa Meistrite liiga kolmanda eelringi avamatšis võõrsil Groningeni Abianti (Holland) 3:1 (19, -22, 17, 22). Algrivistuses platsile saadetud 202 cm pikkuse Tammemaa arvele jäi 6 punkti, vahendab Õhtuleht.

Neljandat geimi alustas seejuures paremini Groningen, minnes juhtima 16:12. Õige pea läks siiski ette juba Tammemaa tööandja ja nii mäng enda kasuks kallutatigi. Maaseiki resultatiivseim oli 21 punktiga Jolan Cox.

Alagrupiturniirile pääsemiseks piisab Maaseikile pühapäeval koduväljakul isegi 2:3 kaotusest. Kui alla jäädakse 1:3 või 0:3, otsustab edasipääseja kuldne geim.