main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk Kuressaare tänavasõidul. Alver Kivi

Karl Patrick Lauk Kuressaare tänavasõidul. Alver Kivi

Karl Patrick Lauk valiti Eesti parimaks

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.11.2017
08:28

Kuni 23-aastaste arvestuses valiti tänavuseks Eesti parimaks ratturiks Karl Patrick Lauk, kes võidutses tänavusel Tour of Estonial ja näitas head minekut ka välismaal.

“Hooaeg oli üpris edukas, aga nii palju oli väike pettumus, et ei suutnud veel profilepingut sõlmida,” ütles Lauk ERR-ile. “Aga tulemuste poolest… päris 15 võitu ei tulnud, aga üpris selle lähedale, kokku vist 13 võitu ehk siis üpris edukas hooaeg. See jäi natuke kripeldama, et lepingut ei suutnud veel sõlmida, aga samas vanus on veel noor, arvan, et võib-olla aasta veel amatööride seas ei tee halba.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.