main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa võidukarikaga. Erakogu

Timo Tammemaa võidukarikaga. Erakogu

Timo Tammemaa krooniti Belgia meistriks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.04.2018
18:00

Eesti võrkpallikoondise temporündaja Timo Tammemaa tuli koos Maaseiki Nolikoga Belgia meistriks, kui finaalis alistati mängudega 3:0 Roeselare Knack.

“Kindlasti hindan seda tiitlit kõrgelt, sest eks iga tiitel välismaal on suure tähendusega,” ütles Belgias oma esimese kuldmedali võitnud Timo Tammemaa. “Eelmisel aastal tegime Prantsusmaal Toulousiga ajalugu, kui mängisime finaalis, aga jäime teiseks. Seekord saadud Belgia meistritiitel pole paha esimeste välismaa hooaegade kohta.”

Laupäeval mängitud kolmandas mängus, mis võideti 3:0 (25:23, 25:18, 25:22) jäi 26-aastase Tammemaa arvele 5 punkti. “Finaalmängus ja kogu hooaja lõikes olime neist paremad, surusime oma serviga nad võrgust piisavalt kaugele ja bloki kaitsemänguga tegime need mängud ära,” selgitas klubiga äsja lepingut pikendanud saarlane.

“Kindlasti olen rahul oma panusega, kuigi muidugi võiks see panus kordades suurem olla punktide näol, aga eks need temporündajad rohkem musta töö tegijad on, millest tavainimene aru ei pruugi saada.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.