main banner
Saaremaa Spordisõber logo
IMG_6550

Tiitlikaitsja oli Saaremaa naiskonnale esialgu liiast

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2018
16:05

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste meistriliigas kaotas Saaremaa naiskond võõrsil 2018. aasta meistrile TÜ/Bigbankile 0:3.

Naiskonna peatreener Peeter Vahtra ütles, et kui vaadata personaalseid sooritusi, siis oli mäng juba parem kui Võru vastu. “Iga geimi keskel korra juhtisime, aga tähtsatel momentidel olid nemad paremad. Lihtsad olukorrad lahendasid hästi ära, meie aga just siis koperdasime,” rääkis ta.

Tartu Ülikooli spordihoones mängitud kohtumises kaotas Saaremaa geimid 21:25, 27:29 ja 21:25. “Kokkuklapitamine võtab veel aega,” leidis Peeter Vahtra. “Meie rünnakuprotsent võiks olla parem. Meil on küll pikad tempomängijad aga nurgad suhteliselt lühikesed. Et ka nemad oleks edukad vajavad nad ette täpset ja kõrget tõstet, mis tuleb aga omakorda korraliku vastuvõtu pealt. Samas on Tartu Eestis ikkagi favoriit, aga praegu on ju alles september ja töötame edasi.”

Saaremaa resultatiivsemad olid Hailie Ripley 8, Doris Heinastu 7, Kätriin Põld, Kaisa Õunpuu ja Erle Püvi 6 punktiga. Tartu poolel panustas Kadi Mägi võitu 2 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.