main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Rauno Tamme rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa meestele Tartus kaotus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2018
20:16

Võrkpalli Balti liigas võõrsil BIGBANK Tartu vastu geimivõiduga alustanud Saaremaa andis siis initsiatiivi väljakuperemeestele ja kaotas 1:3.

Tartu Ülikooli spordihoones mängitud kohtumises võitis Saaremaa esimese geimi 25:19, kuid kaotas kolm järgmist 16:25, 15:25 ja 25:27. “Olime mänguks hästi valmis,” tõdes Urmas Tali. “Mäng läks hästi jooksma, aga siis andsime initsiatiivi ära ja Tartu haaras sellest kinni. Servi vastuvõtul andsime teises ja kolmandas järgi ning Tartu sai mängu käima. Aga ma ei näe paanikaks põhjust ja oleme teekonna alguses.”

Meeskonna resultatiivseim oli Rauno Tamme 12 punktiga, Siim Põlluäär ja Siim Ennemuist toetasid teda 10 punktiga. Võitjate poolel lõi Hindrek Pulk parimana 21 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.